WYKRESY: Zamówienia w przedsprzedaży Battlefield 2042 dominują w Top Ten na Steamie


Zamówienia w przedsprzedaży nadchodzącej strzelanki wojskowej EA Battlefield 2042 pojawiły się w tym tygodniu w Top Ten Steam.

Według danych Valve, tytuł był drugim, trzecim i czwartym najlepiej sprzedającym się produktem tygodnia. Chociaż możliwe jest, że jest to błąd w imieniu Steam, w tej chwili dostępnych jest również wiele różnych SKU dla Battlefield 2042, które można zamówić w przedsprzedaży, chociaż wszystkie identyfikatory aplikacji, które pojawiają się na wykresach, wskazują na zwykłą edycję gra.

W tym występie bez wątpienia pomogła otwarta beta tytułu, która odbyła się między 6 a 9 października. Battlefield V znalazł się na dziewiątym miejscu dzięki 90-procentowej obniżce ceny.

New World od Amazon po raz kolejny był najlepiej sprzedającym się tytułem tygodnia. Tymczasem bijatyka Nickelodeon All-Star Brawl – z udziałem takich postaci jak Spongebob Kanciastoporty – zadebiutowała na piątym miejscu, wyprzedzając DLC Operacja Riptide do Counter-Strike: Global Offensive firmy Valve, która była siódmą najlepiej sprzedającą się grą tygodnia.

FIFA 22 spadła o jedno miejsce do nr 8, a zamówienia w przedsprzedaży Back 4 Blood – duchowej kontynuacji Left 4 Dead – zaokrągliły pierwszą dziesiątkę.

Oto Top Ten na Steam na tydzień kończący się w sobotę 9 października:

1. Nowy Świat, Amazonka
2. Battlefield 2042, EA (P)
3. Battlefield 2042, EA (P)
4. Battlefield 2042, EA (P)
5. Nickelodeon All-Star Brawl, GameMill Entertainment
6. Nowy Świat, Amazonka
7. Counter-Strike: Global Offensive – Operacja Riptide, Valve
8. FIFA 22, EA
9. Battlefield V, EA
10. Plecy 4 krew, Warner Bros (P)

Zastrzeżenie: Alex Calvin jest niezależnym dziennikarzem, który pracował nad niektórymi projektami z DICE

Source : https://www.pcgamesinsider.biz/news/72542/charts-battlefield-2042-pre-orders-dominate-steam-top-ten/