WYKRESY: CS:GO DLC Operation Riptide zajmuje pierwsze miejsce na Steamie


Nowe DLC do sieciowej strzelanki Valve Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) było najlepiej sprzedającym się przedmiotem na Steam w zeszłym tygodniu.

Nowe rozszerzenie zadebiutowało 22 września i zawiera zawartość, w tym nowe mapy, misje i tryby gry. Bez wątpienia pomoże to ożywić CS:GO po doniesieniach, że nowy model biznesowy Prime, który Valve wprowadził do darmowej strzelanki, spowodował 17-procentowy spadek liczby graczy.

Długo oczekiwana gra MMO New World od Amazona debiutuje na Steamie na drugim miejscu po kilku opóźnieniach, podczas gdy tytuł Battle Royale NetEase Naraka: Bladepoint utrzymuje się na 4. miejscu tygodniowo. Zamówienia w przedsprzedaży na FIFA 22 były piątym najlepiej sprzedającym się produktem w tym tygodniu, wyprzedzając Deathloop Bethesdy, który w zeszłym tygodniu był numerem 1 i spadł do numeru 6

Timberborn, zajmujący się budową miasta, zajął siódme miejsce, podobnie jak zestaw słuchawkowy Valve Index VR. Tymczasem reszta Top Ten Steam ma coś wspólnego; symulatory.

Dziewiąte trafia do TinyBuild’s Potion Craft: Alchemist Simulator, podczas gdy Gas Station Simulator zamyka listy na dziesiątym miejscu.

Oto Top 10 Steam na tydzień kończący się 25 września:

1. Counter-Strike: Global Offensive – Operacja Riptide, Valve
2. Nowy Świat, Amazonka
3. BRAK
4. Naraka: Bladepoint, NetEase
5. FIFA 22, EA
6. Pętla śmierci, Bethesda
7. Timberborn, mechanika
8. Zestaw Valve Index VR, zawór
9. Rzemiosło mikstur: Symulator alchemika, TinyBuild
10. Symulator stacji benzynowej, gry filmowe

Source : https://www.pcgamesinsider.biz/news/72505/charts-csgo-dlc-operation-riptide-takes-steam-no1/