Wykorzystanie natychmiastowej detonacji bomby CS:GO powraca po pięciu latach


Duża część rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive pojawia się po podłożeniu bomby. Pchanie i ciągnięcie w grze naturalnie dyktuje, że Terroryści zwykle przechwytują miejsce podłożenia bomby, podkładają bombę, a następnie Antyterroryści muszą ponownie zająć miejsce i rozbroić bombę. Jednak lata temu wystąpił błąd, który pozwolił Terrorystom natychmiast podłożyć i zdetonować bombę – a teraz wróciła.

W poście na Reddicie stworzonym przez „pinhoroxa”, krótki film pokazuje, jak CT popychają niesławnego Banana Inferno, zanim wszyscy od razu otrzymają powiadomienie, że bomba została podłożona, czemu towarzyszy duża eksplozja, gdy bomba wybucha natychmiast. Pinhorox zatytułował post „Nigdy wcześniej tego nie doświadczyłem. Czy to nowe? co pokazuje, ile lat ma powracający exploit.

Nie jest jasne, czy zjawisko to jest spowodowane usterką podczas podkładania bomby, czy też nowym oszustwem, które ominęło ramy zapobiegające oszustwom Valve, ale komentarze w wątku Reddit są pełne graczy, którzy nagle zaczęli doświadczać natychmiastowych wybuchów bomb w swoich grach.

„Wygląda na to, że Valve naprawiło natychmiastowy kod roślinny jakiś czas temu. Wygląda na to, że tego nie naprawili”, mówi użytkownik Reddit „CuNelly”. „Mraz565” wskazuje, że minęło pięć lat od pojawienia się tego problemu, a Valve załatało problem w 2017 roku. Inni gracze w raporcie wątku napotkali usterkę dwa do trzech razy w ciągu jednego wieczoru, więc wydaje się, że problem być dość rozpowszechnione.

Valve nie ma jeszcze ogłoszenia w tej sprawie.

Pomimo tego, że w tym roku przypada dziesiąta rocznica CS:GO, gra wciąż ma się dobrze. Ikony futbolu, takie jak Neymar, nadal regularnie grają w tę grę, a memy są nadal popularne, ponieważ pewien mężczyzna niedawno kazał swoim kurczakom otwierać skrzynki CS: GO.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=97DB700DC7E144EAA6B3C35C195795DB&url=https%3A%2F%2Fwww.theloadout.com%2Fcsgo%2Finstant-bomb-detonation-exploit&c=7797401998191238008&mkt=fr-fr