Wyjątkowa kawiarnia dla każdego fana gier wideo w Oakdale

Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się o Gamers Garage

Czy Twoim marzeniem jest zamienienie swojego hobby w karierę? Właściciel Gamers Garage, Chris Chavez, zrobił dokładnie to. Przeszedł z posiadania restauracji i stacji benzynowych, a także zbudowania komputerów i grania dla zabawy, na sprzedaż swoich firm, aby otworzyć kafejek esportowych. Nie każdy może pozwolić sobie na jakość maszyn, na których grają profesjonaliści. Dlaczego więc nie stworzyć kafejki esportowej, takiej jak Gamers Garage, aby mogli doświadczyć tego?

Jak działa Gamers Garage?

Każda maszyna w sklepie ma wszystkie najlepsze gry, w tym „Fortnite”, „Apex Legends”, „Call of Duty” i „Counter-Strike: Global Offense”. Oprócz Xboxa i PlayStation 5, Gamers Garage koncentruje się głównie na PC, które są montowane na miejscu przez Chaveza. Każdy komputer ma takie same parametry, które przewyższają wymagania profesjonalistów. Sklep ma także dwie stacje rzeczywistości wirtualnej z zestawami nagłówkowymi Meta Quest 3 i kabinety z grami retro.

Klienci kupują czas. Pierwsza godzina jest bezpłatna dla nowych klientów, a każda kolejna kosztuje 8 dolarów. Istnieje opcja członkostwa bez zobowiązań dla częstych klientów, która dodaje darmowe godziny i obniża stawkę godzinową.

Usługi i wynajem na imprezy

Chavez oferuje naprawy w sklepie – głównie dla komputerów do gier – oraz budowę niestandardowych komputerów, które są gotowe w mniej niż tydzień. Gamers Garage ma przestrzeń na imprezy o powierzchni 350 stóp kwadratowych, która może zostać wynajęta na dowolny cel.

Sklep organizuje też regularne imprezy „lan until you drop” raz lub dwa razy w miesiącu. Gamers Garage jest czynne od poniedziałku do czwartku od 11:00 do 20:00, w piątki i soboty od 12:00 do 22:00, a w niedziele od 12:00 do 19:00. Więcej informacji można znaleźć na stronie Facebooka Gamers Garage lub dzwoniąc pod numer 209-322-8100.

Źródło : www.bing.com