Wygląda na to, że Counter-Strike 2 może faktycznie powstać


Pojawił się nowy dowód, który to potwierdza Counter Strike 2 może faktycznie się dziać. Jeśli tak, stanie się najnowszym wpisem w długiej historii Valve Kontratak franczyzy, którą wielu uważa za królową gatunku strzelanek taktycznych.


Krążyły plotki o potencjale Counter Strike 2i czy będzie to zupełnie nowa gra, czy tylko ulepszenie silnika Valve Source 2. W tym momencie, Counter Strike globalna ofensywa działa na oryginalnym silniku Source, który jest używany od 2004 roku. Valve już raz zaktualizowało jedną ze swoich poprzednich gier do Source 2, z Dota 2 otrzymałem leczenie w 2015 roku, więc minęło dużo czasu Counter Strike globalna ofensywa. Ponieważ nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, prawda pozostaje niejasna, chociaż wydaje się, że gracze nie będą musieli długo czekać, aby się dowiedzieć.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Ktoś zapłacił ponad 150 000 $ za skórkę CS: GO Gun

Valve zgłosiło znak towarowy dla „CS2” z Urzędem Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych, wskazując, że niezależnie od tego, czy jest to aktualizacja, czy nowa gra, Counter Strike 2 z pewnością wydaje się być w drodze. Aplikacja jest nadal aktywna w USPTO po tym, jak została pierwotnie złożona 14 marca. Nie jest jasne, ile czasu zajmie pełne zatwierdzenie, ale jest mało prawdopodobne, że Valve wyda Counter Strike 2 aż wszystko zostanie wyryte w kamieniu. Wciąż jest tak wiele o grze, że gracze pozostają w ciemności, a wielkim znakiem zapytania jest, czy Counter Strike globalna ofensywa skórki zostaną przeniesione do nowej gry.

Konkretne pogłoski nt Counter Strike 2 zaczęło się, gdy dziennikarz Richard Lewis potwierdził, że jest w fazie rozwoju zaledwie kilka tygodni temu, a gracze od tamtej pory sprawdzają każdą oznakę jej wydania. Ciągłe aktualizacje od Valve do strony SteamDB dla Counter Strike globalna ofensywa wywołały codzienne plotki o zbliżającym się wydaniu, ale jeszcze się nie spełniły. Jednak znaki towarowe są niezaprzeczalnym znakiem, że w Valve coś się dzieje.

Nawet jeśli Valve zdecyduje się wydać zupełnie nową grę, może to zrobić, wiedząc, że seria jest tak zdrowa jak zawsze. Counter Strike globalna ofensywa bije swój rekord wszechczasów w liczbie jednoczesnych graczy, pozornie w każdy weekend w tej chwili, ponad dekadę po premierze gry. Świadczy to o imponującej pracy, jaką Valve wykonała, aby utrzymać grę przy życiu przez tak długi czas dzięki konsekwentnym aktualizacjom i rozwijaniu się sceny e-sportowej. Przy tak dużej obecnie popularności serii wydaje się, że jest to idealny czas na wykorzystanie potencjału Counter Strike 2.

Counter Strike 2 podobno jest w fazie rozwoju.

WIĘCEJ: Counter-Strike Global Offensive: wszystkie mapy w aktywnej puli, rankingowe

źródło: USPTOŹródło : https://gamerant.com/is-counter-strike-2-real/