Wydarzenie Gamers Without Borders powraca z pulą nagród w wysokości 10 milionów dolarów


Gracze nie mają granic, ale gracze mają 10 milionów dolarów nagrody pieniężnej do rozdysponowania na szczytne cele.


Prowadzony przez Saudi Esports Federation we współpracy z ESL Gaming, Gamers Without Borders jest ściśle powiązany z Gamers8 Esports & Gaming Festival. Gamers8 dotyczy wszystkich zawodowców e-sportu, którzy domagają się prawa do przechwalania się i nagród pieniężnych dla siebie. Ale Gamers Without Borders to bardziej zbieranie pieniędzy dla różnych organizacji charytatywnych na całym świecie jako największe na świecie charytatywne wydarzenie e-sportowe i gamingowe.

Zeszłoroczne wydarzenie Gamers Without Borders również miało pulę nagród w wysokości 10 milionów dolarów, z czego większość pieniędzy przeznaczono na ogólną pomoc humanitarną. Gamers Without Borders kontynuuje ten trend w tym roku, organizując czwarte wydarzenie z rzędu.

Jakie gry będą na festiwalu Gamers Without Borders?

Gamers Without Borders wyróżnia się organizacją wielu różnych turniejów dla wielu gier. Jest kilka wyróżniających się gier, takich jak Rainbow Six Siege, Counter-Strike, DOTA 2 i Rocket League. Kilka turniejów Gamers Without Borders w zeszłym roku umożliwiło zwycięzcom zakwalifikowanie się do odpowiednich turniejów e-sportowych na Gamers8 2022.

Gamers Without Borders ogłosili wczoraj powrót wydarzenia i wkrótce opublikują listę swoich gier. Impreza startuje 10 kwietnia.

Źródło : https://estnn.com/gamers-without-borders-event-returning-with-10-million-prize-pool/