Wyciek: LEGO Horizon Adventures ujawnione na Summer Game Fest. Czytaj więcej!

Nowa informacja szczegółowo opisuje, że LEGO Horizon Adventures zostanie ujawnione podczas Summer Game Fest.

Nowa gra LEGO Horizon Adventures

Według wiarygodnego dataminera bilbill-kun za pośrednictwem Dealabs, który często znajduje większość swoich informacji poprzez datamining stron internetowych. Zgodnie z danymi dataminera, LEGO Horizon Adventures ma zostać ujawnione na Summer Game Fest, a przedsprzedaż zostanie uruchomiona natychmiast po.

W zeszłym miesiącu Insider Gaming poinformował, że gra LEGO Horizon jest w trakcie rozwoju. Dzięki znaleziskom znaków towarowych dokonanym przez użytkownika Twittera Kurakasis, nazwa gry została ujawniona jako 'LEGO Horizon Adventures’. Insider Gaming potwierdza, że prezentacja gry jest zaplanowana na Summer Game Fest, podczas głównego pokazu 7 czerwca.

Bilbill-kun dodaje również w swoim raporcie, że gra będzie dostępna od pierwszego dnia zarówno na PlayStation 5, jak i na PC, co jest zgodne z najnowszymi komentarzami PlayStation dotyczącymi wydawania gier usług na żywo na obu platformach. Zgodnie z raportem, LEGO Horizon Adventures będzie również wspierać tryb współpracy Cross-Platform oraz będą dostępne dwie edycje gry: standardowa i deluxe.

Ceny, treści oraz data premiery gry i jej edycji nie są jeszcze dostępne.

Co sądzisz o grze LEGO Horizon? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło : insider-gaming.com