Zdobądź nagrody za oglądanie Paris Major z przepustką Paris Major Viewer Pass 2023.

Paris Major Viewer Pass 2023 – Co zawiera?

Już wkrótce rozpocznie się turniej Blast.TV Paris Major, w którym o tytuł rywalizować będą 24 drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Jednakże, nie tylko te drużyny mogą wygrać, ponieważ możesz zdobyć nagrody za oglądanie wydarzenia dzięki przepustce Paris Major Viewer Pass 2023.

Co to jest Paris Major Viewer Pass?

Przepustka Paris Major Viewer to najlepszy sposób na wspieranie swoich ulubionych drużyn, a także na zdobywanie nagród za oglądanie wydarzenia. Dostępne są dwa poziomy: podstawowa przepustka Paris 2023 Viewer Pass i Paris Viewer Pass + 3 pamiątkowe żetony. Pięćdziesiąt procent wpływów trafia do graczy, drużyn i organizacji biorących udział w wydarzeniu.

Co obejmuje Paris Major Viewer Pass?

Przepustkę Paris Major Viewer można kupić w grze oraz w Sklepie Steam. Przepustka widza Paris 2023 kosztuje 10 USD, a przepustka widza Paris 2023 + 3 pamiątkowe żetony kosztuje 18 USD. Niezależnie od wybranej opcji przepustka Paris Major Viewer obejmuje:

  • Ulepszona moneta wydarzenia Paryż 2023
  • Dostęp do wyzwania Paris Pick’Em
  • Nieograniczone graffiti drużynowe na czas trwania wydarzenia (od 8 do 21 maja)
  • Styl zespołu Steam.tv
  • Dostęp do pakietów pamiątkowych Paryż 2023
  • Możliwość zakupu naklejek drużynowych i autografów zawodników

W pierwszym etapie Pick’Em Challenge gracze mają możliwość wytypowania trzech różnych typów. Pierwsza prognoza mówi, która drużyna awansuje niepokonana z wynikiem 3-0. Druga prognoza jest odwrotna, która drużyna wróci wcześniej do domu z wynikiem 0-3. Trzecia prognoza dotyczy tego, które siedem drużyn przejdzie do następnego etapu. Żetony pamiątkowe można wymienić na pamiątkę z wybranego meczu. Ulepszenie monety wydarzenia Paryż 2023 zapewnia dodatkowe żetony pamiątek. Moneta wydarzenia jest ulepszana za każdym razem, gdy gracz ukończy wyzwanie Pick’Em, w sumie jest dziewięć wyzwań. Każde ukończone wyzwanie zapewnia żeton pamiątki. Tokeny są również dostępne do zakupu.

Jeśli chcesz wesprzeć swoje ulubione drużyny i zdobyć nagrody za oglądanie wydarzenia, to przepustka Paris Major Viewer Pass jest dla Ciebie.

Źródło: https://win.gg/news/everything-included-in-the-2023-paris-major-viewer-pass/.