Wszystko, co musisz wiedzieć

Przeczytaj ten artykuł, aby odkryć najnowszą współpracę Overwatch 2, która zaskoczyła fanów po raz kolejny, tym razem z ikonicznym anime Cowboy Bebop. Nowa gra kolaboracja dostarczy nam mnóstwo kosmetyków, emotek i skinów bohaterów inspirowanych ukochanym anime Cowboy Bepop. Sprawdź, o czym warto wiedzieć!

KOSMETYKI W SKLEPIE OVERWATCH 2 x COWBOY BEPOP

W spektakularnym zwiastunie Blizzard Entertainment pokazuje bohaterów dostających „Cowboy Bebopowe” odświeżenie. Przypuszczalnie te skórki będą dostępne w sklepie w grze, zakupione za Overwatch Coins, premium walutę w grze kupowaną za prawdziwe pieniądze. Oczekujemy, że Blizzard oferuje każdą skórkę jako osobny pakiet. Zaktualizujemy sekcję poniżej, gdy będziemy mieli ceny zestawów i ich zawartość.

WYZWANIA W OVERWATCH x COWBOY BEPOP

Jak podobnie do wydarzenia z crossoverem One Punch Man sprzed roku, duża ilość kosmetyków tematycznych Cowboy Bebop może być odblokowywana poprzez różne wyzwania w grze. To obejmuje legendarny skin Ein dla Wrecking Balla. Każde wyzwanie może nagrodzić graczy kosmetykami, takimi jak w grze linie dialogowe, emotki, ozdoby broni lub tytuły gracza. Wygrywanie gier również nagrodzi gracza podwójną postępem w wyzwaniu, a także punktami doświadczenia z przepustką bojową sezonu 9. Na przykład, zwycięstwa mogą liczyć się jako dwa, a nie jeden. Zaktualizujemy tę sekcję tak szybko, jak tylko wyzwania gry dla wydarzenia Overwatch x Cowboy Bebop zostaną wydane, więc śledź uważnie!

Chcesz więcej treści z Overwatch 2? Rivalry to miejsce dla Ciebie! Pokryliśmy wszystkie aspekty, od poradników do odblokowywania bohaterów i map, po najlepsze celowniki, system rankingowy i wiek wszystkich bohaterów. Jeśli Overwatch 2 nie przemawia do Ciebie, nie martw się! Obejmujemy wszystkie główne tytuły esportowe, od DOTA 2 i League of Legends po VALORANT i Counter-Strike. Coś dla każdego!

Źródło : www.rivalry.com