Wszystko, co musisz wiedzieć o witrynach handlowych CSGO


Jeśli jesteś graczem CSGO, wiesz, że handel jest dużą częścią gry. Możesz zdobyć nowe bronie i skórki, handlując z innymi graczami. Ale gdzie idziesz handlować? Istnieje wiele witryn handlowych CSGO, ale nie wszystkie z nich są godne zaufania. Skąd więc wiesz, których użyć? W tym poście na blogu powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o witrynach handlowych CSGO. Wymienimy zalety i wady każdej witryny i powiemy, która z nich jest naszą ulubioną. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Co to jest CSGO?

CSGO, co oznacza Counter-Strike Global Offensive, to strzelanka FPS stworzona przez Valve Corporation. Warto zauważyć, że CSGO jest czwartą wersją serii Counter-Strike po poprzednich wydaniach: Counter-Strike, Counter-Strike: Condition Zero i Counter Strike: Source.

Najpopularniejszym trybem gry w CSGO jest rozbrajanie bomb, w którym występują dwie drużyny, Terroryści i Antyterroryści. Głównym celem terrorystów jest podłożenie bomby, a następnie zatrzymanie antyterrorystów na tyle długo, aby bomba miała czas wybuchnąć.

Głównym celem Antyterrorystów jest wyeliminowanie Terrorystów i dezaktywacja bomby, zanim będzie miała szansę wybuchnąć. Ponadto istnieją inne rodzaje gier, takie jak mapy zakładników, bójka, deathmatch i inne, które również przyczyniły się do tego, że CSGO stała się jedną z najpopularniejszych obecnie dostępnych gier e-sportowych!

Czym są skórki CSGO i dlaczego ludzie ich używają?

Gracze nie mogą kupować skórek Counter-Strike GO bezpośrednio za pieniądze. Nakładki, które zapewniają unikalny kolor lub wygląd broni, są odbierane przez graczy podczas gry, upuszczania przedmiotów, wymiany i otwierania skrzyń. Niektóre skórki w grze kosztują prawdziwe pieniądze, a niektóre rzadkie skórki noża kosztuje ponad 10 000 USD. Są trzy sposoby na ich zdobycie: handel graczami lub strony internetowe ze skórkami, otwieranie skrzyń i kupowanie ich na rynku Steam. Jednak dwie ostatnie metody nie są zalecane, ponieważ przypadki zwykle skutkują stratą netto, a rynek pary pobiera prowizję w wysokości 15% od każdej sprzedaży.

Czym są witryny handlowe CSGO?

A Witryna handlowa CSGO to strona internetowa, na której gracze mogą wymieniać skórki w grze na inne skórki, zazwyczaj za niewielką prowizją. Te witryny są korzystne dla graczy, którzy mają wiele skórek CSGO niższych poziomów i chcą wymienić się na skórki wyższego poziomu, takie jak nóż lub kosztowna skórka karabinu. Osoby z drogimi skórkami mogą się wymienić i otrzymać wiele niższych skórek z takich stron internetowych. Zwykle pobierają około 5-10% prowizji za transakcję, co jest znacznie lepsze niż otwieranie skrzynek lub korzystanie z rynku pary.

W jaki sposób użytkownicy witryn handlowych CSGO mogą się chronić?

Pamiętaj o następujących rzeczach, korzystając z zaufanych witryn handlowych CSGO na naszej platformie, aby chronić siebie i swoje skórki. Najczęstszym sposobem, w jaki ludzie są oszukiwani przez te witryny, są linki phishingowe. Aby tego uniknąć, upewnij się, że link, na którym się znajdujesz, jest dokładny, odwiedzając nasz katalog i klikając przycisk wizyty na aukcji. Zapewni to, że przejdziesz do odpowiedniego linku, ponieważ wcześniej go zweryfikujemy.

Streszczenie

Podsumowując, witryny handlowe CSGO mogą być świetnym sposobem na wymianę rzadkości skórek. Jednak ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z zagrożeń, takich jak oszustwa phishingowe. Jeśli zastosujesz się do naszych rad i odwiedzisz link w naszym katalogu, będziesz mógł bezpiecznie handlować i chronić swoje skiny.Źródło : https://programminginsider.com/all-you-need-to-know-about-csgo-trading-sites/