Wszystkie ważne nadchodzące turnieje Counter-Strike 2 w 2024 roku

Zaplanuj swoje wydarzenia esportowe w Counter-Strike 2 w 2024 roku!

Counter-Strike 2 od Valve jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier na przestrzeni kolejnych lat. Od momentu premiery w 2023 roku, gra otrzymała wiele aktualizacji i poprawek. Teraz scena esportowa znów rusza do walki, a fani nie mogą się doczekać nadchodzących turniejów w 2024 roku.

Najlepsze turnieje Counter-Strike 2, na które warto zwrócić uwagę w 2024 roku

Premiery Spring Groups

To będzie pierwszy pełny sezon dla CS2. Wiele drużyn chce zdominować scenę i stworzyć pierwszą dynastię w grze. Będzie to idealna okazja, aby zapewnić sobie miejsce w historii gry.

Trofeum Blast Premier

Turniej z udziałem zespołów ze szczytu ligi. Fani ulubione zespoły ze swoimi nowymi składami zaprezentują swoje umiejętności i wyrafinowaną strategię, przed kolejnym sezonem.

Intel Extreme Masters Katowice 2024

To będzie jeden z ostatnich wydarzeń przed głównym sezonem. Drużyny będą próbowały zachować tajemnice przed swoimi rywalami, a Arena Spodek w Katowicach zapewni niezapomniane emocje.

PGL Major Copenhagen

Największe wydarzenie w 2024 roku! Najważniejszy tytuł, który może zdobyć zespół. Nadchodzi nowa era esportu w CS2.

Pierwszy kwartał sezonu esportowego w Counter-Strike zapowiada się niesamowicie. Nie przegap tych niesamowitych walk na scenie esportowej w drodze do najważniejszego wydarzenia, w którym mistrzowie Counter-Strike 2 zostaną koronowani!

Źródło : gameriv.com