Wszystkie objaśnienia CSGO Dust 2 z interaktywną mapą (2022)


Taktyczna strzelanka 5 na 5 z mnóstwem strategii nazywa się Counter-Strike: Global Offensive. Objaśnienia są jednym z elementów strategii gry. W CSGO każdy mały obszar na każdej mapie ma osobną nazwę, dzięki czemu można łatwo zidentyfikować, gdzie znajduje się gracz. Największym aspektem, który może stworzyć lub zrujnować zespół, są te objaśnienia. To nie hiperbola, gdy mówię, że brak objaśnień może łatwo spowodować, że twoja drużyna przegra mecz. W rezultacie przygotowaliśmy najczęściej używane objaśnienia CSGO dla mapy Dust 2.

Nie ma możliwości, aby nauczyć się wszystkich 20 objaśnień dla zwykłego Dust 2 za jednym posiedzeniem. Jeśli nie znasz objaśnień, zapisz tę stronę, aby móc się do niej odwoływać przy następnej grze na mapie. Będziesz w stanie przywołać wszystkie objaśnienia z wystarczającą wytrwałością i skupieniem. Po tym, przejdźmy do objaśnień.

Objaśnienia dla mapy Dust 2

Część 1

Jeśli jesteś po stronie atakującej, użyjesz tego objaśnienia jako pierwszego. Możesz kupić broń, sprzęt itp. w T Spawn, gdzie również pojawiają się atakujący. Nie możesz opuścić tej lokacji przed rozpoczęciem rundy.

Po lewej stronie T Spawna znajduje się wolne miejsce, które można wykorzystać do utrzymania kąta AWP w kierunku tuneli (omówione później). Nazwa tej przestrzeni to platforma T.

Sąsiad T Platform, T Ramp, jest rampą. Jednak w większości przypadków możesz po prostu wskoczyć na pudełka z platformy, aby mieć prostszy i szybszy dostęp. Można to wykorzystać do pośpieszenia w kierunku tuneli i na Plac B.

Jest to, jak sama nazwa wskazuje, przestrzeń między platformą a tunelami. Podczas gdy jest otwarta przestrzeń, jeśli Obrońcy naciskają, obóz można rozbić w jednym z rogów obok tunelu.

Jest to górna część tunelu w Dust 2, która łączy się z Bombsite B, Lower Tunnel i Outside Tunnel trzema różnymi trasami.

Do dolnego tunelu, który znajduje się na poziomie poniżej górnego tunelu, prowadzą schody. To wskazuje na Xbox i środkowy obszar, które zostaną omówione później.

Po prawej stronie, gdy wjedziesz do B Bombsite przez tunel, po prawej stronie znajduje się samochód z małym dołem obok. Jako ulubione miejsce kempingowe dla obrońców, ta lokalizacja jest znana jako B Car i jest jednym z najważniejszych objaśnień.

To jest duże pudełko w centrum B Bombsite. Jeśli ktoś koczuje w pobliżu, na małym obszarze, można go wezwać.

Część 2

Ten region może być bardzo trudny do oczyszczenia dla atakujących i jest jednym z najbardziej znanych kątów AWP dla obrońców. Platforma B witryny B jest pustą przestrzenią.

Region za miejscem B może być wykorzystany do założenia obozu, podłożenia bomby lub działania jako atakujący lub obrońca w następstwie.

Dwoje ogromnych drzwi na Placu B, znane jako „Drzwi B”, to najważniejszy kąt, z którego mogą kontrolować atakujący w scenariuszu po zakładzie.

To okno może być skalowane i jest dostępne zarówno dla atakujących, jak i obrońców z obu stron. Znajduje się nad miejscem bombardowania.

Sekcja centralnego regionu mapy. Znany jest jako CT Mid, ponieważ jest zbliżony do CT Spawn.

Jeśli jesteś graczem defensywnym, to jest twoja pierwsza uwaga. miejsce, w którym personel obrony odradza się i zdobywa broń, sprzęt itp.

drzwi blisko CT Spawn i dolnego tunelu. Po jednej stronie drzwi znajduje się środek, a po drugiej środek CT. To kolejny dobrze znany kąt AWP.

kiedy wyjdziesz z dolnego tunelu, przed tobą duże pudło. Aby uniknąć kąta AWP do środka i Catwalk, ludzie często tam palą.

Część 2

Objaśnienie środka mapy, który obejmuje rampę i region nad nią, to środek.

Po stronie głównej rampy jest mały pas. To dobrze znane objaśnienie, które prowadzi do Krótkiego.

Suicide to nazwa wąskiej alejki, która biegnie między środkiem a spawnem T. Wynika to z faktu, że przejście przez to miejsce jest postrzegane jako samobójstwo, ponieważ obrońcy mają łatwy kąt AWP ze środka pola.

Podwójne drzwi to dwoje znaczących drzwi blisko połowy i długiego. Przez te drzwi napastnicy mogą szybciej dotrzeć do lokalizacji A.

Niebieski to kolor kosza na śmieci znajdującego się za podwójnymi drzwiami. Możesz wywnioskować przyczynę tego.

Termin „boczny dół” odnosi się do przestrzeni na prawo od głównego dołu. To miejsce jest idealne dla obrońców do obozowania, pod warunkiem, że atakujący nie wpadną bardzo wcześnie przez podwójne drzwi.

Mały rów obok lokacji, na której końcu znajdują się nieprzeniknione drzwi.

Pit Plat odnosi się do platformy na lewo od dołu. Jest tam kilka schodów, po których musisz się wspiąć.

Część 3

A Long to ogromna otwarta przestrzeń w pobliżu witryny, przez którą atakujący nie mogą przejść.

Na terenie A stoi samochód z małą szczeliną, podobnie jak samochód B. W przeciwieństwie do samochodu B, jest to znacznie prostsze do pokonania Mołotowem.

Krzyż jest niewątpliwie najtrudniejszym regionem do podbicia, jeśli nie jest nim A Long. Obrońcy mogą mieć na ciebie uwagę, gdy przejdziesz przez ten region ze spawna CT, lokacji i A Shorta.

Rampa to nazwa rampy w pobliżu A Site.

Ponieważ obrońcy często rozbijają tu obóz, dwie beczki nad rampą mają własne objaśnienie.

Na całym terenie A, znanym również jako platforma A, znajduje się wiele obszarów, w których można obozować na wypadek awarii instalacji.

Krótki odnosi się do przestrzeni pomiędzy Wybiegiem a Platformą. Niektórzy nazywają je również klatkami schodowymi, ponieważ mają schody pośrodku.

Interaktywna mapa objaśnień CSGO Dust 2

Wszystkie objaśnienia CSGO dla Dust 2 zostaną przez to spełnione. Mam nadzieję, że te informacje były przydatne.

Przeczytaj także: Najlepsze miejsca dymne dla Dust 2 i Najlepsze miejsca dla granatów dla Dust 2Źródło : https://en.leadergamer.com.tr/all-dust-2-callouts-in-csgo-with-interactive-map