Współpraca 100 złodziei i Lil Nas X podczas fazy grupowej Mistrzostw


Śledzimy najważniejsze mistrzostwa League of Legends na całym świecie, League of Legends Mistrzostwa Świata. Wśród wielu niespodzianek mistrzostw, jedna ze 100 ulubionych drużyn Złodziei postanowiła połączyć siły z obecnym raperem Lil Nas X, aby opublikować wspólny film-niespodziankę przed fazą grupową mistrzostw. Prezentacja wywołała wiele rozmów i zamierzamy tu trochę komentować. Ci, którzy chcą obstawiać podczas światowej fazy grupowej, mogą to sprawdzić lista najlepszych ofert bukmacherskich.


W filmie, Lil Nas X a gracze ze 100 Thieves znajdują się w siedzibie graczy w USA, gdzie raper śpiewa dwa ze swoich największych hitów, Industry Baby i That’s What I Want. Film jest zabawną współpracą między zdobywcą Grammy a zdobywcami tytułu LCS, gdzie wygrali finał letniego splitu 2021 przeciwko Team Liquid na początku tego roku.

W filmie możemy śledzić Rachell „Valkyrae” Hofstetter, Jacka „CouRage” Dunlopa i twórcę 100 Thieves, Matthew „Nadeshota” Haaga. W filmie widać również JhbTeam i zespół 100 Złodziei League of Legends.

Obejrzyj wideo TUTAJ.

Założeniem teledysku jest przygotowanie do kolejnych faz mistrzostw; kilka zespołów zorganizowało również prezentacje, które liczą się jako promocja mistrzostw i widoczność dla zespołu. Okazuje się, że grupa 100 Thieves trafiła w sedno, zapraszając Lil Nas X, raper jest na szczycie list przebojów i streamów i podbił publiczność.

Chociaż Lil Nas X to świat inny niż konkurencyjne League of Legends, współpraca stała się rzeczywistością wraz z pojawieniem się mediów społecznościowych.

Wkrótce po wygraniu mistrzostw LCS 2021, 100 Thieves świętowało, słuchając utworów supergwiazdy Montero, co widać w wirusowym poście Nadeshot na Instagramie.

Streamer 100T i współwłaściciel Jack „CourRage” Dunlop podzielił się wpływem Lil Nas X na zespół: „To bohaterska piosenka dla naszego zespołu LCS i ich mistrzostwo w letnim splicie 2021”, powiedział CouRage w film BTS. „Industry Baby to pierwsza piosenka, którą zawsze grali i jest to ich hype music”.

Fani przedstawiają, że 100 Thieves może wnieść kompletny teledysk, zbliżając rzeczywistość piosenkarza do zespołu.

Historia 100 złodziei

100 Thieves to jedna z drużyn, która od początku kalendarza rozgrywek w Ameryce Północnej, głównie dlatego, że była mistrzem First Strike pod koniec 2020 roku. Jednak od początku 2021 roku drużyna uderza w poprzeczkę konto Sentinels, które było odpowiedzialne za ich grę w dolnej drabince w Masters 1, VALORANT Challengers Finals 2 również Challengers 3 finały. Ale tym razem było inaczej, gdyż drużynie udało się dotrzeć do finału, w którym przegrali z Sentinelami 3 do 1 i zagwarantowali sobie pierwszy udział w międzynarodowym wydarzeniu.

100 Thieves miało bardzo pozytywny bilans, nawet większy w porównaniu z poprzednimi. Drużynie nie udało się pokonać wstrząsającej porażki w górnej drabince i pożegnać się z turniejem w pierwszym meczu dolnej półki. Wygrali FaZe 2-0 w meczu otwarcia, a XSET również 2-0, ale w finale górnej drabinki przegrali z Sentinels 2-0, spadając do finału dolnej drabinki z Team Envy, seria w które wygrali od 3 do 2.

Wielki finał był kolejnym pojedynkiem z Sentinels, który zakończył się wynikiem 3-1 dla aktualnych mistrzów Masters Reykjavík. Sprawdź poniżej wszystkie wyniki i wyniki każdej mapy od 100 meczów Thieves of Challengers do playoffów Challengers:

100 Thieves to jedna z drużyn, która została założona z dużą liczbą byłych graczy pro z Counter Strike globalna ofensywa. Wśród nich są Spencer „Hiko” Martin (dawniej Rogue CS:GO), Nicholas „nitr0” Cannella (dawniej Team Liquid CS:GO), Joshua „steel” Nissan (dawniej Chaos Esports CS:GO), Ethan „Ethan” Arnold ( ex-Evil Geniuses CS:GO) i Petera „Asuna” Mazuryka, który jako jedyny wystartował na VALORANT.

Spencer „Hiko” Martin – Żmija, Sova e Breach

  • Nicholas „nitr0” Cannella – Astra, Omen e Viper
  • Joshua „stalowy” Nissan – KAY/O, Killjoy, Cypher e Skye
  • Ethan „Ethan” Arnold – Skye, Sage i Omen
  • Piotr „Asuna” Mazuryk – Jett, Reyna, Raze e Phoenix

100 Thieves zdobyło tylko tytuł First Strike North America i 1. miejsce w kwalifikacjach VALORANT Challengers NA 1 – Stage 2. Mimo to, jeśli chodzi o międzynarodowe doświadczenie w FPS Riot Games, zespół go nie posiada. Jednak rywalizacja to presja, a mentalność zespołu w turnieju może mieć znaczenie w trudnych meczach grupy.

Source : https://irnpost.com/100-thieves-lil-nas-x-collaboration-during-worlds-group-stage/