Wskazówki dotyczące konfiguracji od profesjonalistów » Counter-Strike CsWarzOnE


CS:GO lub Counter-Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier, w której zbliża się wiele wydarzeń csgo, ten przewodnik da ci punkt wyjścia do znalezienia najlepszych ustawień dla CS:GO. Sprzęt, odpowiedni zestaw myszy i klawiatury, specjalne monitory itp. zdecydowanie mają wpływ na rozgrywkę. Ale zawsze będziesz mniej dobry, jeśli nie masz odpowiednich ustawień w menu.

W ramach badań przeprowadzonych przez feedinco.com specjalizującą się w typach bukmacherskich csgo, zapytano graczy z drużyn Fnatic, Gambit Esports i SK Gaming o ich ustawienia w grze i wpływ wprowadzonych zmian na grę. Wraz ze wzrostem popularności e-sport zyskał dużą popularność, wywołując reakcję łańcuchową; ze wzrostu liczby turniejów, wzrostu liczby osób obstawiających e-sporty i ogromnej liczby nagród pieniężnych, które gracze wygrywają.

Jeśli więc poważnie podchodzisz do e-sportu, zwłaszcza CS:GO, poświęć trochę czasu na zapoznanie się z tym artykułem i sprawdzenie, jakich ustawień potrzebujesz, aby poprawić swoje możliwości. Poziom ustawień możliwych za pomocą poleceń konsoli jest bardzo duży i różni się w zależności od części konfiguracji.

Rozdzielczość i współczynnik proporcji – 4:3 lub 16:9

CS:GO to jedna z niewielu gier, która pozwala graczom na wybór wielu formatów obrazu. Wielu starszych zawodowców preferuje 4:3 – zwłaszcza ci wywodzący się z CS 1.6. Dla kapitana drużyny Fnatic wybór zależy od osobistych preferencji: „Przy 4:3 korzystasz z większych modeli na ekranie, ale tracisz trochę pola widzenia w porównaniu do 16:10 lub 16:9”.

Na poziomie zawodowców rozszerzone peryferia w polu widzenia nie dają żadnej przewagi, ponieważ trzeba odpowiednio przesunąć celownik, zanim będzie można strzelać.

Kapitan Gambit Esports dodaje: „Przy 4:3 modele graczy są szersze, ale poruszają się szybciej. Przy 16:9 są węższe, ale i wolniejsze. Sprowadza się to do osobistych preferencji, co sprawia, że ​​czujesz się bardziej komfortowo”.

Podsumowując, można powiedzieć, że żaden format obrazu nie jest lepszy od drugiego. Trzymaj się proporcji, do których jesteś przyzwyczajony, ponieważ zmiana spowoduje również zmianę ustawień celowania.

Rozdzielczość i współczynnik proporcji

Jak rozciągnąć rozdzielczość w CSGO?

W przypadku rozciągania rozdzielczości ważne jest, aby mieć procesory graficzne Nvidia, aby móc to zrobić, ponieważ w przypadku AMD jest możliwe, że nie można go na razie dostosować, a następnie wykonamy następujące czynności:

  • W polu Rozdzielczość wybierz nowo utworzoną rozdzielczość utworzoną w Panelu sterowania Nvidia.
  • Z rozciągniętą rozdzielczością, a także wyższą jakością wyjściową wideo niż rozdzielczości normalnie dostępne w proporcjach 4:3.
  • Pulpit i kliknij prawym przyciskiem myszy Panel sterowania Nvidia.
  • Przejdź do zmiany rozdzielczości w menu i kliknij „Dostosuj”.
  • W nowym oknie klikamy „Utwórz niestandardową rozdzielczość”.
  • W zależności od tego, co mamy, musimy to zmienić na odpowiednik 4:3, więc używamy tej tabeli do określenia wartości. Następnie przejdź do ustawień rozmiaru i położenia pulpitu, ustawiamy żeglowanie na pełny ekran i używamy naszej normalnej utworzonej rozdzielczości.
  • Otwieramy grę, aby wejść w ustawienia wideo, aby wybrać 4: 3 jako współczynnik proporcji.

Klawiatura pod odpowiednim kątem we właściwym miejscu

Jeśli oglądałeś turniej CS:GO, prawdopodobnie zauważyłeś, że niektórzy zawodowcy nietypowo ustawiają swoje klawiatury przy stole. Do pisania zwykle trzymamy klawiaturę poziomo przed sobą, ale niektórzy gracze ustawiają ją przed sobą pod kątem 45 stopni. śledzi to wstecz do starych imprez LAN CS 1.6, gdzie nigdy nie było wystarczająco dużo miejsca dla graczy.

I tak konieczność stała się nawykiem. Obecnie jest wystarczająco dużo miejsca nawet przy dużych sieciach LAN, ale gracze tacy jak Frantic trzymają się swoich ustawień. Morał z tej historii jest taki, że zachowujesz konfigurację, która jest dla ciebie najwygodniejsza, abyś mógł w pełni skoncentrować się na grze.

Profesjonalna gra w CS:GO – ustawienie monitora i biurka

Odpowiedni układ klawiatury

CS:GO nie jest ciężką strategią czasu rzeczywistego z 50 skrótami klawiaturowymi, ale tutaj również wszystko powinno być wykonalne. Odpowiedni układ klawiatury zapewnia pewną wydajność. SK gaming wyjaśnia nam jego układ: „Używam C do grzmotów błyskowych, T do granatów dymnych i V jak Mołotowa. Przełączam się również między prawym i lewym okiem za pomocą przycisków myszy 4 i 5”.

Szalony lider zespołu używa spacji, by kucnąć. „Kucanie jest bardzo ważne w CS:GO, więc największy przycisk działa najlepiej”. Kupując sprzęt na początku rundy, większość graczy używa klawiszy numerycznych w górnym wierszu tekstu, a niektórzy używają klawiatury numerycznej.

Niezależnie od tego, jakie ustawienie preferujesz, upewnij się, że wypracowałeś rutynę. W każdym razie powinieneś upewnić się, że dostosowujesz tylko jeden parametr naraz, aby móc dokładnie prześledzić efekt z powrotem do rozgrywki.

Najlepsza klawiatura do CS:GO — kompletny przewodnik [2020]

Inny układ klawiatury

Sprawa czułości myszy

Co może być ważniejszego dla strzelca niż dobry cel? Każdy zawodowy gracz CS:GO inwestuje w to dużo czasu, aż idealnie dostosuje swój cel do swojego stylu gry.

Gambit Esports preferuje niższą czułość: „Dzięki temu moje celowanie jest bardziej spójne. Chociaż wyższa czułość pomaga uniknąć wybuchów błyskowych w czasie”. Podczas gdy szef zespołu SK Gaming woli ustawić wyższą czułość, na poziomie 2,5 przy 400 DPI. Jest mu wygodniej, gdy musi mniej poruszać rękami.

Konsensus wśród profesjonalistów polega na tym, że czułość myszy pozwala wystarczająco szybko odwracać się od granatów błyskowych i nadal być wystarczająco celna, aby strzelać w głowę większością broni. Praktyka tworzy mistrzów!Źródło : https://cswarzone.com/best-csgo-settings-setup-tips-from-professionals/