World Esports Championship: Indie wezmą udział w CS:GO, Tekken 7 i eFootball na Bali w przyszłym tygodniu


14. IESF World Esports Championship jest tuż za rogiem, a indyjski kontyngent ma zamiar wziąć udział w trzech różnych tytułach prezentowanych w nadchodzącym globalnym wydarzeniu. Indyjska drużyna CSGO weźmie udział w 14. Mistrzostwach Świata IESF i zmierzy się z Tadżykistanem w meczu otwarcia 2 grudnia.

W nadchodzących 14. Mistrzostwach Świata IESF organizowanych przez Międzynarodową Federację Esports (IESF) wezmą udział elitarni sportowcy z ponad 120 krajów biorący udział w sześciu różnych tytułach e-sportowych — CS: GO, Dota 2, Tekken 7, eFootball, a także debiutanci PUBG Mobile oraz Mobile Legends: Bang Bang Bang. Wydarzenie odbędzie się na Bali od 1 do 12 grudnia i będzie obejmowało ogromną pulę nagród w wysokości 500 000 USD (około 4 crores INR). Team India weźmie udział w wydarzeniu z tymi samymi sportowcami, którzy rywalizowali w poprzednich Mistrzostwach Świata w E-sporcie w Ejlacie i wygrali kwalifikacje krajowe (NESC2022).

Przeczytaj także: Valorant trafi na PS5 i Xbox Series X/S? Port konsoli najwyraźniej potwierdzony przez listę ofert pracy

Indianin weźmie udział w trzech grach podczas 14. IESF World Esports Championship

e-sport

Indyjski CS:GO składa się z następujących graczy:

  • Ritesh Sarda (Wykroczenie) – Kapitan
  • Shuvajyoti Chakraborty (Mcg1LLzZz)
  • Anshul Adarkar (KiiLSwitch)
  • Hrishikesh Shenoy (Crazy_Gamer)
  • Surowy Jain (lynX)

Zespół został umieszczony w grupie C wraz z Tadżykistanem, Team IESF i Chile. Po zajęciu ósmego miejsca w ostatniej edycji turnieju rozgrywanego w Ejlacie w Izraelu, zespół będzie zdeterminowany, by tym razem zająć miejsce na podium.

Kapitan Ritesh Sarda stwierdził, że reprezentowanie Indii jeden po drugim w WEC było wielkim zaszczytem. Dodał również, że jego zespół jest podekscytowany i przygotowany do gry w nadchodzących mistrzostwach WEC rozpoczynających się na Bali, a światowe finały będą widowiskiem.

Oprócz CS: GO Indie wezmą również udział w tytułach Tekken 7 i eFootball. Hitesh Khorwal (Rcool) i Hemanth Kommu (Peshemak7) będą reprezentować Indie odpowiednio w tytułach Tekken 7 i eFootball.

Khorwal będzie rywalizował w grupie E z zawodnikami z Pakistanu, Bahamów, Wenezueli i Palestyny, rozpoczynając swoją walkę 3 grudnia z Luciusem Antoine z Bahamów.

Mecz Indianina z Arslanem Siddique z Pakistanu, który odbył się tego samego dnia, co jego pierwszy mecz, będzie wart obejrzenia. Arslan wcześniej wygrał mistrzostwa VSFighting X, Dreamhack 2022 i Combo Breaker 2022.

Z kolei Kommu zmierzy się w grupie P z zawodnikami z Kazachstanu, Armenii i Gwinei. 3 grudnia zmierzy się z Gwinejczykiem Cheickiem Conde w swoim dziewiczym starciu. Hemanth stwierdził:To niesamowite uczucie i zaszczyt reprezentować nasz kraj na 14. WEC. To dla mnie ogromna szansa, aby zagrać na tak dużej imprezie, w której rywalizują najlepsi gracze z różnych krajów. Jestem pewny swojego grindu i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby uzyskać najlepsze wyniki w turnieju i chcę przywieźć z tego trochę chwały z powrotem do domu.

Mecze fazy grupowej Tekkena 7 będą rozgrywane w formacie best-of-three, podczas gdy CS:GO będzie rozgrywane w formacie best-of-one.

Po zakończeniu fazy grupowej dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do następnej rundy w tytułach CS:GO i Tekken 7, natomiast tylko najlepsza drużyna z każdej grupy awansuje do następnej rundy w eFootball.

Przeczytaj także: Według Microsoftu GTA 6 ma zostać wydane w 2026 roku

Dziękujemy za przeczytanie do końca tego artykułu. Aby uzyskać więcej takich informacyjnych i ekskluzywnych treści technicznych, polub naszą stronę na FacebookuŹródło : https://www.mysmartprice.com/gear/world-esports-championship-india/