Wkrótce w Valorant pojawi się funkcja listy omijanych


Valorant może otrzymać nową funkcję listy unikania, która ma dać graczom narzędzie do radzenia sobie z przytłaczającą liczbą problematycznych użytkowników.

Nie jest tajemnicą, że Valorant jest obecnie jedną z najbardziej brutalnie toksycznych gier wieloosobowych. Chociaż Counter-Strike: Global Offensive i Dota 2 są tradycyjnie uważane za najgorsze społeczności graczy, Valorant w jakiś sposób zdołał je zastąpić. Riot Games próbowało wielu rzeczy, aby temu przeciwdziałać, w tym kilka ekstremalnych środków, z niewielkimi wynikami.

Teraz Riot rozważa pomysł umożliwienia użytkownikom wykonania pracy. Waleczni gracze mogą zyskać moc, aby poradzić sobie z tym samodzielnie dzięki liście unikania.

Unikaj listy wykrytej w plikach Valorant

Dowody sugerują, że Riot Games pracuje nad dodaniem w przyszłości do Valorant funkcji unikania listy graczy. Zostało to odkryte przez ValorLeakseksplorator danych i wyciek, który w przeszłości zepsuł wydawanie wielu funkcji.

Listy unikania to funkcja używana w kilku innych znanych grach online dla wielu graczy. System robi dokładnie to, na co wygląda, pozwalając graczom blokować innym graczom pojawianie się w ich drużynie w przyszłych meczach. Zazwyczaj nie blokuje gracza przed byciem potencjalnym przeciwnikiem, ale nadal pomaga w unikaniu toksycznych komunikatów lub potencjalnych zachowań rujnujących grę.

Zwykle istnieją pewne ograniczenia, więc gracze nie mogą uniknąć wszystkich, z którymi przegrywają. Na przykład Dota 2 pozwala graczom blokować tylko określoną liczbę użytkowników przed byciem członkami drużyny. W przypadku Valorant, ValorLeaks informuje, że gracze pozostaną na liście unikanej tylko „przez kilka następnych dni”.

Kiedy zostanie udostępniona funkcja listy do omijania?

Funkcja listy omijanych Valorant może pojawić się 23 sierpnia wraz z początkiem odcinka 5 Valorant, aktu 2.

Do tej funkcji nie została dołączona żadna oficjalna data premiery i nie została ona jeszcze oficjalnie ujawniona. Odkrycie nastąpi kilka dni po rozpoczęciu kolejnego sezonu Valorant. Nie jest jednak jasne, jak daleko w rozwoju jest ta funkcja. Możliwa jest również późniejsza data premiery, ponieważ Riot Games ostatecznie całkowicie nixuje rozwój.

Źródło : https://win.gg/news/an-avoid-list-feature-may-be-coming-to-valorant-very-soon/