Więcej szczegółów na temat rozwodu z byłą żoną


– Reklama –

W niedawnym wywiadzie dla Ryze, Kirill „Boombl4” Michajłow rzucił światło na wydarzenia w jego życiu, które doprowadziły do ​​rozwodu z żoną, a następnie został postawiony na ławce przez zespół Na’Vi, a następnie narzucone mu oskarżenia o narkotyki. Wywiad został później przetłumaczony przez blix.gg.

Prawie miesiąc temu seria zniesławiających treści, w tym zdjęcia i filmy byłego lidera w grze Natus Vincere, Kirilla „Boombl4” Michajłowa, stała się wirusowa na Twitterze, którą jego była żona opublikowała na kanale Telegram.

Ku naszemu zdziwieniu, rozwód między Boombl4 a jego żoną był wiele, co jest nagłówkiem zmagań i toksyczności między parą, podczas gdy ich małżeństwo trwało, a ich umowa została napisana.

W wywiadzie Boombl4 ujawnia kwotę pieniędzy, którą wydał na swoją żonę Likę, co daje łącznie 28 milionów, czyli około 533 000 dolarów. Pieniądze pokryły część jej kredytu hipotecznego, wspierając także jej życiowe wybory, w tym depilację, depilację, rachunki za usługi od kosmetyczki i wychowywanie dziecka od byłego partnera.

Boombl4 dalej mówi nam o fałszywej sprawie o przemoc domową, która została skierowana przeciwko niemu z powodu braku zęba jej byłej żony.

„Leżałem w domu, oglądałem film, a ona wychodzi spod prysznica i widzę, że nie ma zęba. Udaje zaskoczona, biegnie z powrotem do łazienki, szuka jej. To był implant. Następnie napisała oświadczenie na policję w sprawie przemocy domowej”.

W mediach społecznościowych pojawiło się kilka zdjęć z rosyjskimi czołgami i flagami w tle, na których Boombl4 często odmawiał umieszczenia ich w Internecie, ale ostatecznie zostały zrobione przez jego byłą żonę.

„To były moje najtrudniejsze psychicznie dni. Ze zdjęciem z flagą było tak: pokazuje, że zrobiła to zdjęcie. Mówię, nie waż się tego zamieścić. 'Czemu?’ Powiedziałem, że może to źle odbić się na mojej karierze. Mijają dwa tygodnie; ona to publikuje. Pytam dlaczego; nie ma odpowiedzi, są tylko łzy, ale je przełykam”.

Wszystko sięga czasów, gdy Boombl4 oświadczył się swojej dziewczynie przed publicznością na żywo na scenie zaraz po wygraniu PGL Stockholm Major 2021 i ożenił się później, chociaż sprawy nigdy się nie poprawiły, ponieważ pojawiły się doniesienia, które sugerowały 23-latek Rosyjski taktyk i jego żona planowali złożyć rozwód. Mąż i żona podobno pogodzili się, ale to potwierdza, że ​​rozwód przeszedł.

Boombl4 zerwał z Liką tuż przed Majorem PGL Antwerp 2022, ale obiecał jej, że zaproponuje jej przed publicznością, jeśli wygra puchar.

23-latek zapytany o zarzuty dotyczące używania narkotyków odmówił ich robienia, ponieważ pozostawiły one negatywną blokadę w jego postawie.

„Cóż, widziałeś testy, które zrobiłem. Możesz je śledzić online. Powiedziała, że ​​jestem narkomanem. Ale tak nie jest, mam bardzo negatywny stosunek do narkotyków. Tak, próbowałem raz: to było, kiedy polecieliśmy na wakacje do Meksyku. Naprawdę nie podobało mi się to doświadczenie.”

Gracz żałuje swoich poczynań i nie słuchania swoich przyjaciół i bliskich. Kirill zamierza pewnego dnia wskoczyć z powrotem na scenę poziomu 1, ponieważ zamierza to osiągnąć w dowolny sposób.

– Reklama –Źródło : https://www.talkesport.com/news/csgo/boombl4-interview/