Weteran esportu Antidote zaskakuje! Powód rezygnacji z Valoranta? Odkryj w sesji na żywo!

Ogłoszenie o odejściu weterana esportu Antidote z konkurencyjnego świata Valorant

Indyjska weteranka esportu Sabyasachi „Antidote” Bose ogłosiła zaskakujące odejście z konkurencyjnego świata Valorant. Warto zauważyć, że w ogłoszeniu zamieszczonym na swoich mediach społecznościowych nie ujawniła powodu podjęcia takiego skrajnego kroku. Jednak obiecała ujawnienie przyczyn swojej decyzji wkrótce podczas sesji na żywo.

W ogłoszeniu Antidote napisał poruszający komunikat. „Witajcie wszyscy! Więc wiadomość się rozprzestrzeniła i tak, obecnie odsuwam się przez naprawdę wiele powodów. Wiem, że niektórzy z was są zadowoleni, ale większość moich ludzi jest smutna i dość zszokowana tym ogłoszeniem. Obiecuję, że wkrótce wejdę online i naprawdę opowiem wam o przyczynach oraz skrytykuje trochę hejterów. Dzięki mojej drużynie i fanom.” napisał.

Droga Antidote w świecie esport

Jednym z prawdziwych weteranów indyjskiej sceny esportowej, Antidote rozpoczął swoją podróż z Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) w 2016 roku. Później, mając nową szansę na horyzoncie, postanowił przejść na świeżo wydanego Valoranta po jego premierze w 2020 roku. Kontynuując swoje dziedzictwo w CS:GO, zaczynał mocno z Velocity Gaming, szybko ugruntowując swoją pozycję jako jednego z najlepszych graczy na scenie esportu. Niemniej jednak lata 2021 i 2022 okazały się trudne, gdy zmieniał drużyny kilkukrotnie. Chociaż wrócił w 2023 roku, jego krótka przygoda z MLT Esports w 2024 roku nie przyniosła żadnych istotnych rezultatów.

Mimo, że rok konkurencyjny mógł być bezbarwny, nagłe odejście Antidote nadal zaskakuje. Fani z niecierpliwością będą oczekiwać na obiecaną sesję na żywo, mając nadzieję na rozwianie „tak wielu powodów” stojących za jego nagłą decyzją. Czy odniesie się również do „hejterów”, o których wspomniał? A co ważniejsze, czy będzie to trwałe pożegnanie, czy tymczasowa przerwa przed powrotem? Czas pokaże, co przynosi przyszłość dla tego weterana gracza.

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata gier i esportu, zapisując się na wczesny dostęp do mobilnej aplikacji TalkEsport. Śledź nas także na Twitterze i Google News, żeby nigdy nie przegapić ekscytujących aktualizacji.

Źródło : www.talkesport.com