„Wciąż jesteśmy na początku gry”


W marcu 2020 roku, w miesiącu, w którym Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła pandemię COVID-19, a stany USA zaczęły się zamykać, aby zapobiec jego rozprzestrzenianiu się, Sean Gares powiedział, że wtedy po raz pierwszy przypomniał sobie, że zakochał się w Valorant.

Gares, profesjonalista CS:GO, który został rzucającym Valorant i analitykiem, który został głównym trenerem 100 Thieves, pracował jako komentator wydarzenia Flashpoint, kiedy postanowił dać szansę strzelance taktycznej Riot Games.

„Po prostu czułem się nieswojo wchodząc do studia, ponieważ był to początek COVID” – powiedział Gares DBLTAP. „Więc pomyślałem: 'Wy ludzie, jakbym nie przychodzę już do studia, aby robić Flashpoint. W razie potrzeby zrobię zdalne rzeczy.’ Zdarzyło mi się grać w Valorant jak ostatniego dnia alfy i pomyślałem: „Ta gra to prawda. To jest przyszłość”.

Wkrótce Gares zaczął coraz bardziej angażować się w Valorant, grając go na streamie i rywalizując w turnieje twórców treści zanim stał się podstawową częścią oficjalnych transmisji Riot.

Źródło : https://www.dbltap.com/posts/sean-gares-talks-future-of-valorant-esports-we-re-still-early-on-in-the-game-s-lifespan-01g6y26vrdz3