Warzone 2 przewyższa Apex Legends i PUBG na Steamie


Call of Duty: Warzone 2 jest na wolności od mniej niż 24 godzin, ale już udało mu się prześcignąć takie gry jak Apex Legends i PUBG: Battlegrounds na Steamie.

Darmowa gra Battle Royale, która jest obecnie prawdopodobnie najlepszą darmową strzelanką, zadebiutowała na platformie Gabe’a Newella i zgodnie z oczekiwaniami radzi sobie całkiem nieźle. Do tej pory gracze rozegrali ponad 86 501 591 godzin w grze, co pomogło jej znaleźć się w pierwszej trójce gier na platformie według list przebojów Steam.

Oczywiście dane te obejmują również liczbę graczy w Modern Warfare 2, ale jeśli spojrzysz na dane, zobaczysz, że gra znalazła się w pierwszej trójce dopiero wczoraj, kiedy pojawiły się oferty Warzone 2 i DMZ.

Jednak Warzone 2 wciąż ma niewiele do pokonania, aby obalić Dota 2 i Counter-Strike: Global Offensive. Ze szczytową liczbą graczy wynoszącą 452 093, Battle Royale musi dotrzeć do ponad miliona szczytowych graczy, zanim będzie mogła wspiąć się na te zawrotne wyżyny. Biorąc pod uwagę, że gra prawie osiągnęła półmetek, chociaż nie ma za nią nawet całego dnia, dane sugerują, że nie jest to wykluczone.

I czy to jakieś zaskoczenie? Ponieważ Warzone 2 oferuje jedne z najlepszych akcji typu battle royale, gracze wracają do gry, która pomogła im przetrwać globalną pandemię.

Jeśli jesteś jednym z tych nostalgicznych fanów, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych pistoletach Warzone 2, najlepszych zestawach wyposażenia Warzone 2 i najlepszych ustawieniach Warzone 2. Dzięki tym informacjom jesteś dobrze przygotowany do zdobycia wygranej.Źródło : https://www.theloadout.com/call-of-duty-warzone-2/steam-charts-apex-legends-pubg