Wardell „niezdecydowany” co do przyszłości Valorant po opuszczeniu TSM


Były członek TSM Matthew „Wardell” Yu powiedział, że jego przyszłość w konkurencyjnym Valorant jest obecnie „niezdecydowana”, ponieważ czuje się „wolny” jako twórca treści.

Wardell odpowiadał na pytania obserwujących w historiach na Instagramie i powiedział jednemu fanowi, który zapytał, czy dołączy do zespołu, że jego przyszłość jest „trochę niezdecydowana od teraz”.

Były gracz TSM powiedział, że obecnie koncentruje się na ćwiczeniach i przesyłaniu strumieniowym oraz że czuje się wolny jako „twórca treści”.

Wardel był popularnym streamerem grającym w Valorant prawie od premiery gry

Czas Wardella jako profesjonalisty Valorant może się skończyć

Wardell był jednym z pierwszych zawodowców Valorant, którzy podpisali kontrakt z zespołem w maju 2020 roku, kiedy TSM ogłosiło wejście do tytułu Riot Games.

Wardell i TSM odnieśliby sukces w 2020 roku, zajmując pierwsze miejsce w kilku turniejach i zajmując drugie miejsce w First Strike: North America, pierwszym dużym turnieju prowadzonym przez Riot.

Jednak losy jego i TSM uległyby zmianie, ponieważ zespół nie zakwalifikował się do żadnego turnieju VALORANT Champions Tour aż do etapu 3, ostatniego etapu toru. Zespół zakończył rok z rozczarowującą nutą, ponieważ nie miał wystarczającej liczby punktów, aby wziąć udział w kwalifikacjach ostatniej szansy do Valorant Champions po zajęciu miejsca 7-8 w fazie playoff VCT Stage 3 Challengers.

TSM i Wardell nie zakwalifikowały się do Challengers Stage 1 VCT 2022, a były gracz Counter-Strike: Global Offensive został usunięty z zespołu 23 marca.

Wardell nie widział żadnych międzynarodowych ani krajowych zawodów LAN od czasu jego przejścia do Valorant, a jego ostatnim zwycięstwem w turnieju z TSM był Knights Monthly Gauntlet w lutym 2022 roku, w którym drużyna pokonała nowy skład 100 Złodziei.

Według Streams Charts Wardell ma średnio około 5500 widzów i gra Valorant przez 92% swojego czasu antenowego na swoim koncie Twitch.

Kanadyjski snajper mógłby pójść w ślady niedawno emerytowanego Spencera „Hiko” Martina, który wybrał tworzenie treści i zdobywanie wyróżnień zawodowych. Ale na razie jego przyszłość jest niezdecydowana

Źródło : https://www.dexerto.com/valorant/wardell-undecided-on-valorant-future-after-leaving-tsm-1807285/