W jakie gry wideo najczęściej gra się w Pakistanie


Pakistan, piąty najbardziej zaludniony kraj na świecie, liczący ponad 225,2 miliona ludzi, ma własną silną społeczność e-sportową, pomimo braku tak potrzebnego rozwoju. Rynek gry wideo w Pakistanie znacznie się rozwinął, dzięki czemu więcej osób grało w gry na konsole i komputery PC. Przyjrzymy się najpopularniejszym grom wideo w Pakistanie.

Najpopularniejsze gry wideo w Pakistanie

PUBG

Podczas gdy wiele osób w świecie gier odrzuca graczy mobilnych jako „nie będących prawdziwymi graczami”, w kraju, w którym większość ludzi nie może kupić komputera, nie mówiąc już o komputerze z wyższej półki, nie mają innego wyboru.

Gra, która należy do gatunek Battle Royale, można go znaleźć na prawie każdej ulicy w kraju. Szczególnie popularny wśród pakistańskich streamerów youtube, którzy zgromadzili znaczną liczbę fanów, pokazując swoje umiejętności.

Call of Duty: Advanced Warfare

gry wideo w Pakistanie

Call of Duty: Advanced Warfare to jedna z najbardziej znanych edycji popularnego gatunku strzelanek pierwszoosobowych. Jest to jedna z najpopularniejszych gier w Pakistanie ze względu na doskonałą grafikę i intensywną rozgrywkę.

Na całym świecie są miliony fanów Call of Duty, a pakistańscy gracze nie są wyjątkiem.

Przyszły scenariusz w połączeniu z chaosem bitwy sprawia, że ​​Advanced Warfare jest tak popularny w Pakistanie.

CounterStrike Go

gry w Pakistanie

CS GO został wydany w 2012 roku jako kontynuacja niezwykle udanych gier Valve Counter-Strike i Counter-Strike Source. W porównaniu do innych strzelanek FPS, gra to bardziej nerwy i cierpliwość niż czas reakcji w ułamku sekundy. Gra jest niezwykle przyjemna, ale obecność hakerów podczas meczów online umniejsza ogólne wrażenia. Gra jest dostępna do pobrania na PC przez Steam.

POWIĄZANE: Data premiery wersji demo gry FIFA 22 wyciekła, a fani są zszokowani

Seria FIFA

FIFA

Pomimo tego, że Pakistan nie jest dobrze znany ze swojej drużyny piłkarskiej, pakistańscy gracze są zagorzałymi fanami serii FIFA.

Każdy student college’u i uniwersytetu brał udział w tej grze podczas swojej kariery naukowej. Studenci lubią grać w grupach iw nieformalnych meczach między kumplami.

Rozgrywka jest prosta, ale przywiązujemy dużą wagę do szczegółów, aby była jak najbardziej realistyczna. W rezultacie seria FIFA nadal cieszy się popularnością wśród pakistańskich graczy.

DOTA 2

DOTA 2

Przed wprowadzeniem Battle Royales MOBA były wściekłością w branży gier i pozostają jednym z najpopularniejszych gatunków. Gra charakteryzuje się doskonałą estetyką i oszałamiającą fizyką, a stwierdzenie, że ma stromą krzywą uczenia się, byłoby niedopowiedzeniem. Pomysł jest prosty: zburzyć główny budynek drużyny przeciwnika, znany jako starożytny, zanim zniszczą twój. Jednak ze 119 różnymi opcjami bohaterów i kombinacjami przedmiotów, gra nie jest dla wszystkich.

Far Cry 5

Far Cry 5 to rozdział przygodowej gry akcji, w której gracze próbują pokonać charyzmatycznego przywódcę kultu Josepha Seeda w amerykańskim stanie Montana.

Gra ma dużo złożoności i jest osadzona w pięknym otoczeniu, które reprezentuje doskonała grafika.

Far Cry 5 jest dostępny tylko na konsolach lub komputerach z wyższej półki, dzięki czemu efekty wizualne zabłysną.

Na wynos

Zakres gier wideo w Pakistanie rozwija się w szybkim tempie, podobnie jak liczba graczy w tym kraju.

Te gry są jednymi z najpopularniejszych w Pakistanie, mimo że niektóre są nowsze od innych.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=09A61371C19643CAB7D5C17B266C5A3E&url=https%3A%2F%2Fwww.phoneworld.com.pk%2Fwhat-are-the-most-played-video-games-in-pakistan%2F&c=11690808963185733758&mkt=fr-fr