W CSGO PGL Major został jeszcze jeden Australijczyk


Sześciu Australijczyków udało się do CSGO Major PGL w Sztokholmie, a jeden pozostaje. Christopher „Dexter” Nong, lider w grze Mousesports, przetrwał w rywalizacji po pokonaniu ENCE na dwóch prostych mapach przez noc.

W zeszły piątek drużyna Mousesports Dextera znokautowała jedyną australijską drużynę w rozgrywkach, Renegades.

Co do innych głośnych Aussie CSGO Gracze, Extremum przegrało swój skład po utracie głównego miejsca na rzecz Evil Geniuses, więc będziemy musieli poczekać i zobaczyć, co stanie się z AZR, Liazzem i Gratisfaction (technicznie Nowozelandczykiem, ale twierdzimy, że to jest to, co robimy). W Majorze nie ma również złożoności, co oznacza, że ​​tak samo jest z jks.

Jeśli szukasz kogo wspierać jako Australijczyka oglądającego Majora, to jest Dexter. W tym momencie mecze będą odbywać się na żywo prawie każdego wieczoru i na szczęście dla ciebie Mousesports to naprawdę super ekscytująca drużyna do oglądania.

Jako lider w grze, otrzymanie utalentowanych młodych fraggerów, takich jak Ropz, Frozen i Bymas, to spełnienie marzeń. Znają grę i mogą wcielić się w niemal każdą rolę, ale są wystarczająco młodzi, by dopasować się do Twojego planu gry.

I oczywiście wspaniale jest widzieć lidera w grze z jego sporą liczbą najważniejszych wydarzeń. Nawet z powyższym talentem w drużynie, jest to jeden IGL, którego często nie znajdziesz na dole tablicy wyników:

Nie możesz już być zwykłym rozmówcą jako lider w grze w CSGO. Gra za bardzo się rozwinęła. W grze jest zbyt wielu liderów fragowania, którzy potrafią w tej chwili wykorzystać obie półkule mózgu. Dexter pokazuje, że jest jednym z nich.

Jest to jednak słodko-gorzkie, ponieważ Dexter faktycznie opuścił Renegatów, aby stać się Europejczykiem CSGO spełnienie marzeń.

Mouz spotkał Renegatów tydzień po wyprowadzce Dextera. Renegades zastąpił go gwiazdorskim fraggerem Hatzem, ale Mouz i tak odszedł z wygraną 16-14.

Od tego czasu Mousesports zdołało zdobyć trofeum we Flashpoint 3, na ścieżce turniejowej, w której pokonywali wagi ciężkie, takie jak BIG, Astralis, G2 i NIP. Zaledwie kilka miesięcy po przeprowadzce do Europy, laboratorium Dextera tworzyło trochę słodkiej nauki.

Liczymy na więcej tego podczas PGL Major, który jest nie tylko największym turniejem CSGO kalendarz, minęło dużo czasu – nie dostaliśmy Majora w zeszłym roku z powodu blokady, a wszyscy są chętni.

Być może wygrana wystarczy, by strząsnąć z opowieści, często powtarzaną, o tym, jak Dexter opuszcza swoją… płacz dzieciaka na lotnisku. (Nie traktować poważnie, to tylko obowiązkowy mem i żart)

Source : https://www.kotaku.com.au/2021/11/csgo-pgl-major-dexter/