Vitality wygrywa Blast.tv Paris CSGO Major 2023 – relacja z meczu

Zespół Vitality wygrywa Blast.tv Paris CSGO Major 2023

Zespół Vitality pokonał GamerLegion 2:0 w wielkim finale Blast.tv Paris CSGO Major 2023 i został mistrzem ostatniego turnieju major w historii Counter-Strike: Global Offensive. W trakcie tego procesu zabierają lwią część z puli nagród wynoszącej 500 000 USD. Zgodnie z przewidywaniami ekspertów, Mathieu „ZywOo” Herbaut zapewnił sobie swój pierwszy główny tytuł, podobnie jak Lotan „Spinx” Giladi, który pomimo tego, że jest najnowszym dodatkiem do składu, udowodnił, że jest na scenie przed ogromną publicznością w Paryżu.

Szczegóły meczu Team Vitality kontra GamerLegion

Typ meczu: Best of 3, LAN Wielkie finały, Wielkie finały Blast.tv

  • GamerLegion usunął Anubisa
  • Usunięto witalność Starożytny
  • GamerLegion wybrał Overpass
  • Vitality wybrał Nuke’a
  • Witalność usunięta Mirage
  • GamerLegion usunął Vertigo
  • Inferno zostało

Mapa 1: Overpass

(wybór: GamerLegion, zwycięzca: witalność, końcowy wynik: 16-6)

Drużyna Team Vitality, pomimo wygrania pistoletówki, wystartowała świetnie, prowadząc w pierwszej połowie 11-4. Wydawało się, że każda strategia GamerLegion została zepsuta i skontrowana przez posiłki utworzone przez Team Vitality. Emil „Magisk” Reif utrudniał wielonarodowej drużynie zadanie, ponieważ drużyna ofensywna była nieustannie odrywana od wejścia na stronę B przez Duńczyka. Ponieważ Spinx jeszcze bardziej utrudnia Ivanowi „iM” Mihaiowi i firmie, GamerLegion odmówiono wyboru mapy, przegrywając 6-16 z francusko-duńską potęgą.

Mapa 2: Nuke

(wybór: Team Vitality, zwycięzca: Team Vitality, wynik końcowy: 16-13)

Po przerwie GamerLegion zaczął mocno od Nuke, prowadząc 9-4 w obronie. Po wymianie rund z Vitality, kapitan GamerLegion iM wziął sprawę w swoje ręce, gdy został zauważony, jak karze francuską stronę w lewo, w prawo i środek, zanim szybko dobiegli do dwucyfrowego znaku na Nuke, kończąc Pierwsza połowa 10:5 na ich korzyść. Zawsze zaleca się przyjmowanie wyników pierwszej połowy z przymrużeniem oka, ponieważ większość fanów uważała, że ​​GamerLegion wymusza Inferno na Vitality. Ten ostatni, nie pozostawiając miejsca na błąd, zanotował majestatyczny powrót do swojej obrony, blokując każdego gracza na stronach GamerLegion. Vitality było w stanie wyrównać wyniki 13-13 dzięki 3K Magiska, które zmiotły GamerLegion. Czując się całkowicie apatyczny, GamerLegion jechał na niskim poziomie paliwa i morale, gdy zaczęli dawać przewagę mężczyzn swoim przeciwnikom, co wciąż zwiększało ich nieszczęścia. Ostatecznie to ostatni stały duet Mathieu „ZywOo” Herbaut i Dan „apEX” Madesclaire sprawił, że Vitality stało się to możliwe, gdy rozerwali GamerLegion, aby wygrać Blast.tv Paris Major 2023.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata gier i e-sportu, rejestrując się w celu uzyskania wcześniejszego dostępu do aplikacji mobilnej TalkEsport. Śledź nas na Świergot i Google News, aby nigdy nie przegapić ekscytujących aktualizacji.

Źródło: TalkEsport.