Virtus.pro przetrwało Team Spirit pakowanie » TalkEsport

Major PGL 2021

W szwajcarskim meczu kwalifikacyjnym czwartej rundy na PGL Major Stockholm, wiceprezes zmierzył się z Team Spirit, gdzie zwycięzca awansuje na New Legends Stage. Obie drużyny przyszły do ​​meczu z rekordem 2:1 i strzeliły do ​​zabezpieczenia miejsca w kolejnym etapie. VP wybrał Inferno, a Spirit wybrał Ancient z pozostawionym Overpassem w razie potrzeby.

Piekło (VP 16-7 Duch):

Silna strona T, która rozpocznie grę dla Virtus.pro, trwająca aż do 8 rund na mapie powszechnie uważanej za faworyzującą Antyterrorystów. Wymiana rund w całej pierwszej połowie zepchnęła Spirita z powrotem do ściany.

Strona CT z VP miała odpowiedzi na wszystko, co Duch rzucił na nich. Dzięki temu VP szybko zamknęło każdą próbę, którą podjął Spirit, kończąc w ten sposób mecz szybkim wynikiem 16-7.

Starożytność (VP 12-16 Duch):

VP przeniosło swoją pewność siebie z Inferno, awansując 7-0, zanim Spirit zdołał odpowiedzieć. James i spółka. wydawało się, że ucieka z gry, zanim Spirit znalazł się na planszy, w końcu doczołgał się z powrotem, aby zakończyć połowę z uczciwym wynikiem 10-5.

Obrona Team Spirit była jednym z najlepszych Counter Strike, w jaki grali we wszystkich turniejach, z punktowymi odczytami i kilkoma wyczuciem czasu i szponami na ich korzyść, byli w stanie stworzyć powrót. Po porażce w rundzie pistoletowej, Spirit wypuścił jeszcze jedną rundę, zanim zamknął mapę 16-12.

Wiadukt (VP 19-15 Duch):

Specjalny program CIS w Overpass został mądrze pozostawiony przez obie drużyny jako decydujący. Szybki start 3-0 dla VP po zwycięstwie w rundzie psitolu, a Spirit szybko wchodzi na pokład, aby uczynić z niej bardzo konkurencyjną pierwszą połowę.

Spirit po zwycięstwie pistoletowym osiągnął przewagę 7 rund, tracąc VP z wynikiem 14-7, gdzie VP wykazał wystarczającą odporność, aby wrócić i zmusić go do dogrywki. Po rozpoczęciu OT Spirit nie miał szans i VP zabrał go do domu w bardzo jednostronny sposób, 19-15.