Version1 ogłasza VersionX, jej kobiecy profesjonalny zespół VALORANT


VersionX to czwarty ogólny zespół e-sportowy organizacji i drugi profesjonalny zespół VALORANT

VersionX weźmie udział w turnieju Verizon VCT Game Changers Series 3 reprezentującym Amerykę Północną

EAGAN, min., 23 września 2021 /PRNewswire/ — Dzisiaj Version1 ogłosiło swój czwarty profesjonalny zespół e-sportowy, VersionX. VersionX to złożony z kobiet, profesjonalny zespół VALORANT, który rywalizuje w północnoamerykańskim torze Verizon VCT Game Changers, a także w otwartych imprezach pro VALORANT na wszystkich poziomach.

Version1 podpisuje pierwszy kobiecy zespół VALORANT, VersionX

VersionX to kobiecy profesjonalny zespół VALORANT rywalizujący w Verizon VCT Game Changers.

„Wspieranie różnorodności i włączania do gier było ważną częścią naszej organizacji od samego początku” – mówi Brett Diament, dyrektor ds. operacyjnych w Version1. „Inwestycje dokonywane przez organizacje i wydawców gier w kobiecy e-sport kładą podwaliny pod świetlaną przyszłość. VersionX natychmiast uzyska dostęp do struktury wsparcia, którą oferujemy wszystkim naszym zespołom: zakwaterowanie w Minnesota, najnowocześniejszy sprzęt i światowej klasy zaplecze treningowe, zasoby medialne i treści oraz wynagrodzenie, które umożliwia graczom bycie pełnoetatowymi zawodnikami e-sportowymi”.

Lista VersionX VALORANT obejmuje:

  • Kiara „Milkyway” Niebieska Kukilakilaokalani Makua jest liderem gier i kontrolerem VersionX. Agentkami, które obecnie gra, są Astra i Reyna. Milkyway jest profesjonalnym konkurentem od 2016 roku, zaczynając od Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) i przechodząc do VALORANT w 2020 roku.

  • Natalia „Natty” Jackson obecnie gra Jett, Raze i Viper i jest głównym pojedynkiem w drużynie. Jest zawodową zawodniczką od 2017 roku, a także zaczęła grać w CS:GO, przechodząc do VALORANT w 2020 roku.

  • Rachel Lynn „Rush” Hang obecnie prowadzi Sova i jest inicjatorem zespołu. Przed przejściem na VALORANT w 2020 roku Rush brał udział w CS:GO, a także brał udział w rywalizacji w Unreal Tournament.

  • Katherine „Karra” Lee obecnie jest głównym graczem Sage, aw przeszłości służył jako palacz dla zespołu, grając w Astra, Omen i Brim. VALORANT to pierwsza gra, w którą zagrała profesjonalnie.

  • Naomi „Naomi” Sauvola jest strażnikiem zespołu, grającym przede wszystkim Killjoyem i Cypherem, ale także prężącym Skye. Dołączyła do VersionX z CLG Red, gdzie grała od marca do Sierpień 2021.

Pełne biografie każdego gracza są dostępne na stronie Version1.

Przed dołączeniem do Version1, Milkyway, Natty i Karra grali razem jako Just Breathe i zajęli 7/8NS w Verizon VCT Game Changers Series 2. Trio dodało Rush i Naomi, tworząc VersionX. Rush grał wcześniej z Infinity i SinCere; Naomi wcześniej rywalizowała z CLG Red.

Ogłoszenie wersji 1 pojawia się w przeddzień trzeciej rundy Verizon VCT Game Changers.

Verizon VCT Game Changers Series 3 rozpocznie się w ten weekend z 32 drużynami rywalizującymi w 5-rundowej szwajcarskiej eliminacji do trzech zwycięstw, a następnie w otwartej kwalifikacji do najlepszych z trzech z podwójną eliminacją 16 najlepszych.

Osiem drużyn awansuje z otwartych kwalifikacji do Turnieju Głównego w przyszły weekend (30 września – 3 października). Ta drabinka podwójnej eliminacji obejmuje mecze do trzech zwycięstw, prowadzące do wielkiego finału do zwycięstwa pięciu.

Mecze Verizon VCT Game Changers będą transmitowane na żywo na wielu kanałach Twitcha (twitch.tv/valorant | twitch.tv/nerdstreet | youtube.com/valorantesports). Czasy meczów i informacje o transmisji w wersji VersionX zostaną ogłoszone na Twitterze w wersji 1, jeśli będą dostępne.

Po Verizon VCT Game Changers Series 3 gracze VersionX przeniosą się do Minnesota. Zespół nie może się doczekać życia i pracy w środowisku, które odpowiada ich konkurencyjnemu nastawieniu.

W siedzibie Version 1 firma VersionX będzie miała dostęp do najnowocześniejszych komputerów do gier i innej infrastruktury szkoleniowej. Przebywanie w tej samej lokalizacji zapewnia również korzyści logistyczne, jeśli chodzi o takie rzeczy, jak sesje treści i codzienne harmonogramy ćwiczeń. Obecnie gracze mieszkają w różnych stanach i strefach czasowych w USA, w tym w Kalifornia, Hawaje, Illinois, Maryland i Michigan.

„Naszym celem jest bycie najlepszą żeńską drużyną w VALORANT i wiemy, że dzięki ciężkiej pracy, która nadejdzie”, mówi Kiara „Milkyway” Blue Kukilakilaokalani Makua, kapitan drużyny VersionX i lider gry. „Kiedy zaczęliśmy grać razem, chcieliśmy być wystarczająco dobrzy, aby dostać się na główne wydarzenie VCT Game Changers i osiągnęliśmy to. Jako VersionX będziemy nadal budować na naszym sukcesie. Będąc razem w Minnesota pomoże nam ulepszyć grę w znacznie szybszym tempie”.

Verizon VCT Game Changers został wprowadzony w Luty 2021 jako program korespondujący z VALORANT Champions Tour. Program stwarza nowe możliwości rywalizacji utalentowanym kobietom i innym marginalizowanym społecznościom graczy w ramach e-sportu VALORANT. Program ma charakter globalny, a wersja X reprezentuje region Ameryki Północnej.

Dodanie listy profesjonalistów dla kobiet jest naturalnym kolejnym krokiem w rozwoju i rozwoju wersji 1. Odzwierciedla to również tożsamość personelu Wersji 1: 60 procent zespołu kierowniczego organizacji to kobiety, podobnie jak połowa całego personelu.

Version1 tworzy również środowisko, w którym kobiety-gracze mogą się łączyć, bez względu na ich lokalizację i poziom umiejętności, dzięki V1SIONARIES. V1SIONARIES organizuje turnieje i wydarzenia związane z grami oraz zapewnia kobietom miejsce do nawiązywania kontaktów, wspierania i wspólnego grania w gry. V1SIONARIES zorganizowało wiele wydarzeń dla amatorów i najlepszych zawodników, w tym turniej Call of Duty z eFuse, turniej VALORANT i turniej HALO. W październiku V1SIONARIES łączy siły z the*gameHERS, aby zorganizować kolegialny turniej VALORANT dla kobiet i femme folku.

Inne zespoły Version1 to Minnesota Røkkr z Call of Duty League. W sezonie 2021 Røkkr nabrał rozpędu jako najlepszy zespół i wygrał CDL Major V, zdobywając dla organizacji pierwsze w historii duże zwycięstwo w turnieju. Zespół dobrze zaprezentował się na CDL Champs, zajmując czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej.

Zespół Version1 VCT VALORANT również wcześnie odniósł sukces. W 2021 roku zakwalifikował się do pierwszego w historii wydarzenia LAN VALORANT Champions Tour, rywalizując jako jedna z dwóch drużyn reprezentujących Ameryka północna na VCT Stage 2 Masters w Reykjaviku, Islandia. Drużyna skończyła 5NS/6NS.

Drużyna Rocket League z Version1 rozpocznie swój drugi sezon w Rocket League Championship Series w październiku.

O wersji 1
Version1 to wielozadaniowa organizacja e-sportowa z siedzibą w Eagan, Minnesota. Jesteśmy dumni z posiadania właścicieli Minnesota Vikings, rodziny Wilf oraz przedsiębiorcy i inwestora Gary Vaynerchuk. Nasze profesjonalne zespoły to Minnesota Røkkr w Call of Duty League, Version1 w Rocket League i Version1 w VALORANT. Wraz z rozwojem dodajemy nowe możliwości rozrywki, w tym streamerów i twórców treści.

W 2021 roku Version1 założyło V1SIONARIES, platformę zapewniającą kobietom bezpieczne miejsce do rywalizacji, grania, nawiązywania kontaktów i kontaktów towarzyskich. We współpracy z USAA Insurance stworzył Røkkr Regiment, aby nawiązać kontakt z członkami wojska, którzy podzielają pasję do Call of Duty i zapewnić dostęp do ekskluzywnych możliwości i doświadczeń.

Dowiedz się więcej o naszej organizacji, śledząc nas jako @version1gg i @ROKKR lub @rokkr_mn we wszystkich kanałach mediów społecznościowych.

CALL OF DUTY i logo CALL OF DUTY LEAGUE są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Activision Publishing, Inc. w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Nazwy drużyn CALL OF DUTY LEAGUE, logotypy i inne znaki handlowe należą do ich odpowiednich właścicieli.

(PRNewsfoto/Wersja1)

(PRNewsfoto/Wersja1)

Cision

Cision

Zobacz oryginalną zawartość, aby pobrać multimedia: https://www.prnewswire.com/news-releases/version1-announces-versionx-its-all-womens-professional-valorant-team-301384298.html

ŹRÓDŁO Wersja1Source : https://finance.yahoo.com/news/version1-announces-versionx-womens-professional-183800335.html