Valve zapowiada wydanie Counter-Strike 2 27 września

Counter-Strike 2 zostanie wydane za tydzień według zwiastuna

Counter-Strike 2

Counter-Strike 2, długo oczekiwana kontynuacja kultowego strzelcy z perspektywy pierwszej osoby, została początkowo ogłoszona jako darmowa aktualizacja do Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) w marcu. Oficjalne konto gry na platformie X niedawno opublikowało zagadkowe pytanie w mediach społecznościowych, pytając użytkowników, co będą robić w przyszłą środę. Spowodowało to spekulacje, że oficjalne uruchomienie Counter-Strike 2 może wreszcie nastąpić 27 września. Ogłoszenie Counter-Strike 2 zostało opatrzone trzema oddzielnymi filmami, przedstawiającymi główne ulepszenia gry:

Podnoszenie poziomu świata

Wideo to skupiało się na ulepszeniu map, sugerując, że gracze mogą spodziewać się nowych i poprawionych otoczeń do eksploracji.

Przekraczając taktowanie

Drugie wideo szczegółowo opisuje nowe mechanizmy poruszania się i strzelania, wskazując, że gracze mogą spodziewać się ulepszonych doświadczeń z rozgrywki.

Reagujące dymy

Trzecie wideo omawia nowe „dynamiczne objętościowe” granaty dymne, sugerując, że gracze będą mieć więcej strategicznych opcji przy korzystaniu z dymu jako osłony.

Limitowany test Counter-Strike 2 był dostępny dla obecnych graczy CS: GO, a zaproszenia do testu były wysyłane do użytkowników na podstawie takich parametrów, jak czas spędzony na grze i status konta Steam. Najnowsza aktualizacja limitowanego testu została opublikowana na oficjalnej stronie gry 31 sierpnia, ujawniając, że wraz z kolejną aktualizacją zostanie wprowadzona nowa mapa o nazwie Inferno oraz nowy rankingowy system oceny CS Rating. Jeśli potwierdzona zostanie data wydania 27 września, gracze mogą się spodziewać nowej i ulepszonej wersji Counter-Strike 2 z ulepszonymi mapami, mechaniką poruszania się i strzelania oraz dynamicznymi granatami dymnymi. Dodatkowo, gra będzie posiadać rankingowy system oceny CS Rating, aby zapewnić bardziej konkurencyjne i satysfakcjonujące doświadczenie rozgrywki dla graczy.

ŹRÓDŁO

Źródło : www.bing.com