Valve zapowiada premierę Counter-Strike 2 na 27 września

Counter-Strike 2 zostanie wydany za tydzień, według zwiastuna

Counter-Strike 2 – długo oczekiwana kontynuacja ikonicznej strzelanki

Counter-Strike 2, długo oczekiwana kontynuacja kultowej strzelanki pierwszoosobowej, została początkowo zapowiedziana jako darmowa aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) w marcu. Oficjalne konto gry na platformie X ostatnio opublikowało zagadkowe pytanie w mediach społecznościowych, pytając użytkowników, co robią w najbliższą środę. To doprowadziło do spekulacji, że oficjalna premiera Counter-Strike 2 może wreszcie nastąpić 27 września. Zapowiedź Counter-Strike 2 była połączona z trzema oddzielnymi filmami, szczegółowo opisującymi główne ulepszenia w grze:

Podniesienie poziomu świata

Wideo to skupiało się na ulepszeniach map, sugerując, że gracze mogą oczekiwać nowych i doskonalszych środowisk do zwiedzania.

Przekroczenie częstości odświeżania

Drugi film szczegółowo opisywał nowe mechanizmy ruchu i strzelania, wskazując, że gracze mogą oczekiwać ulepszonych doświadczeń z rozgrywką.

Reaktywne dymy

Trzeci film omawiał nowe granaty dymne z „dynamiczną objętością”, sugerując, że gracze będą mieli więcej strategicznych możliwości związanych z korzystaniem z dymu jako osłony.

Ograniczone testy Counter-Strike 2 zostały udostępnione aktualnym graczom CS:GO, a zaproszenia do testów zostały wysłane użytkownikom na podstawie takich parametrów jak czas gry i status konta Steam. Najnowsza aktualizacja dotycząca ograniczonych testów została opublikowana na oficjalnej stronie gry 31 sierpnia, ujawniając, że w następnej aktualizacji pojawi się nowa mapa o nazwie Inferno, wraz z nowym systemem rankingowym CS Rating. Jeśli potwierdzi się datę premiery 27 września, gracze mogą spodziewać się ulepszonego doświadczenia z Counter-Strike, z nowymi mapami, mechaniką ruchu i strzelania, oraz dynamicznymi granatami dymnymi. Ponadto, gra będzie miała system rankingowy CS Rating, który zapewni bardziej konkurencyjną i satysfakcjonującą rozgrywkę dla graczy.

Źródło : www.bing.com