Valve w tarapatach: wyciekły materiały z nadchodzącej gry!

Nowości ze świata gier – Valve i przecieki dotyczące nadchodzącego tytułu

Przecieki dotyczące nadchodzącego tytułu Valve

Firma Valve, znana z popularnego sklepu gier na PC, Steam, pracuje nad grą typu hero shooter, ale zdjęcia nadchodzącego tytułu wyciekły przed oficjalnym ogłoszeniem gry. W dodatku, Valve teraz musi radzić sobie z przeciekami wideo z rozgrywką, które krążą po całym Internecie.

Największym źródłem dochodów Valve jest Steam, ale firma jest również wydawcą takich hitów jak Counter-Strike, Portal, Team Fortress oraz Dota 2. Ich nadchodząca gra, znana jako Deadlock, ma być grą hero shooter, co jest kolejnym przeciekiem rozgrywki, gdyż poprzedni wskazywał, że tytuł ten czerpie inspirację z Doty 2.

Opis przecieków

Wycieki wideo na Reddicie pokazują różne fragmenty gry, które zazwyczaj trwają kilka sekund, a niektóre kilka minut. Nowy przeciek ukazuje interfejs sklepu w grze Deadlock, przez który gracze będą zakupywać ulepszenia.

Według przecieku, gracze zdobędą walutę znaną jako Dusze, kradnąc ją od przeciwników, co możliwe jest tylko przez krótki czas po eliminacji przeciwnika. Gracze mogą wykorzystać Dusze do poprawy umiejętności postaci i zakupu tymczasowych wzmocnień w dowolnym z tych sklepów rozsianych po mapie. Oprócz umiejętności, dostępne są również ulepszenia, takie jak większa pojemność amunicji i zwiększona wytrzymałość.

Rozwój fabuły i dźwięku

Niektóre wycieki wideo zawierają komentarz głosowy, który tłumaczy mechanikę gry, co może wskazywać na istnienie komentarza głosowego skoncentrowanego na samouczku, mającego na celu pomóc nowym graczom zaznajomić się z tytułem.

Valve jeszcze oficjalnie nie ogłosiło tytułu, więc pozostaje zobaczyć, w jaki sposób firma zamierza radzić sobie z tymi przeciekami. Zaskakujące jest to, że ogromna ilość wideo z przeciekami nadal jest dostępna na Reddicie i nie została jeszcze usunięta.

Źródło : www.bing.com