Naklejki CSGO Major – nowe projekty i hołdy dla graczy | The Loadout

Fani CSGO świętują Paris Major

Fani z całego świata zbierają się, aby świętować rozpoczęcie Paris Major, który ma być ostatnim w historii CSGO Major. Chociaż może to być słodko-gorzki czas dla graczy Counter-Strike, okazja jest naznaczona mnóstwem smakołyków od dewelopera Valve w postaci nowych naklejek CSGO Major.

Nowe naklejki CSGO Major

Wśród hołdów dla kilku drużyn, które fani zaczęli podziwiać, jest jedna naklejka, która wygląda trochę niepewnie. Jeśli chcesz zdobyć nowe naklejki CSGO, jest mnóstwo zabawnych opcji do przejrzenia w najnowszym wydaniu naklejek CSGO Major na Major 2023 w Paryżu.

  • Wiele projektów w tym roku przesuwa granice, na które normalnie pozwala Valve.
  • Dyskietki wydają się być bardzo oczywistym hołdem dla uznanej gry wśród nas firmy Innersloth.

Jak widać poniżej, nowa naklejka CSGO Major zawiera w projekcie astronautów z tajemniczym morderstwem – chociaż Innersloth może postrzegać to bardziej jako oszusta.

„To zdecydowanie zakompleksiony projekt, który pobłogosławi twojemu CSGO skórki z.”

Inne projekty, takie jak ten od Dextera, przesuwają granice tego, co Valve zwykle pozwala na naklejki, z naklejką CSGO Major gracza MOUZ, która po prostu zdobi słowo „seks” elegancką czcionką. Może nie włączaj tego, kiedy masz rodzinę w pokoju.

Counter-Strike 2 już wygląda obiecująco

Paris Major to ostatnie wielkie wydarzenie CSGO, ponieważ scena rywalizacji przygotowuje się na datę premiery Counter-Strike 2 i zupełnie nową erę dla popularnej serii Valve FPS.

Jeśli nie możesz się doczekać, co zawiera Counter-Strike 2, zebraliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o dostaniu się do wersji beta Counter-Strike 2.

  • Lokalizacje otrzymują nową warstwę polerowania, dzięki czemu wszystkie mapy Counter-Strike 2 są wyjątkowo atrakcyjne do walki w nich.
  • Mamy też informacje o transferach skórek Counter-Strike 2.

Counter-Strike 2 już wygląda obiecująco i z pewnością przyciągnie nowych graczy.

Źródło: The Loadout.