Valve udostępnia jedną z najlepszych gier za darmo na Steam

Half-Life – jedna z najlepszych gier na platformie Steam jest teraz darmowa do 20 listopada

Valve udostępniło jedną z najlepszych gier w historii za darmo do pobrania na platformie Steam. Po pobraniu gra staje się twoja na zawsze, ale musisz działać przed 20 listopada, ponieważ po tej dacie cena gry wróci do normy. I zanim zapytasz, tak, obsługuje Steam Deck. Nie tylko obsługuje Steam Deck, ale Valve „zweryfikowało” grę na Steam Deck, co oznacza, że zapewniło, że działa ona tak, jak powinna na przenośnej maszynie. I to nie jest żadnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że gra pochodzi od samej Valve.

Chociaż Valve nie tworzy już tak często gier jak kiedyś, gdy tworzyło je, robiło to niektóre z najlepszych gier w historii. Pomiędzy seriami takimi jak Half-Life, Portal, Counter-Strike, Dota i Left 4 Dead, wysłało kilka wszechczasów. A teraz możesz sprawdzić jedną z najbardziej imponujących i przełomowych gier z tej kolekcji, czyli Half-Life, całkowicie za darmo.

Zazwyczaj, aby zagrać w tę grę na platformie Steam, musisz wyłożyć 9,99 $. To nie jest ogromna cena, biorąc pod uwagę, że jest to jedna z najlepszych gier w historii, ale darmowa jest oczywiście lepsza. Dlaczego Valve udostępniło tę grę z 1998 roku za darmo? To zbiega się z premierą nowej aktualizacji z okazji 25. rocznicy wydania gry, której towarzyszy także nowy dokument o niej. Poprzednia wersja gry została zarchiwizowana w gałęzi beta, a ta nowa, z okazji 25. rocznicy, ma być wersją definitywną i standardową wersją gry na przyszłość.

Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem, co właściwie wnosi ta aktualizacja, możesz znaleźć notatki z łatki tutaj. Należy zauważyć, że aktualizacja dodaje nowe treści, w tym nowe mapy wieloosobowe, a także uaktualnia grafikę. Zawartość Half-Life Uplink jest teraz także dołączona do gry wraz z tą aktualizacją.

Niestety, jeśli chcesz zagrać w jakąkolwiek kontynuację Half-Life, będziesz musiał zapłacić. Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie one są teraz przecenione, a w przypadku klasycznych odsłon serii można je nabyć za zaledwie 0,99 $. Podobnie jak w przypadku powyższej oferty, te promocje są dostępne tylko przez ograniczony czas, a dokładniej do 21 listopada.

Źródło : www.bing.com