Valve udostępnia jedną z najlepszych gier za darmo na Steam

Niesamowita okazja: jedna z najlepszych gier na Steam jest teraz darmowa!

Valve udostępnił jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały w 100% za darmo do pobrania w sklepie Steam. Po pobraniu gry należy ją zatrzymać, jednak musisz działać przed 20 listopada, ponieważ po tej dacie gra ta wróci do normalnej ceny. A zanim zapytasz, tak, jest ona kompatybilna z Steam Deck. Nie tylko to, Valve również „zweryfikował” grę na Steam Deck, co oznacza, że zapewnił, że działa ona na przenośnej maszynie tak, jak powinna. I to wcale nie jest niespodzianką, biorąc pod uwagę, że gra ta pochodzi od samego Valve.

Podczas kiedy Valve nie robi gier w takim tempie jak kiedyś, to kiedy już robili gry, tworzyli jedne z najlepszych gier wszech czasów. Między seriami takimi jak Half-Life, Portal, Counter-Strike, Dota i Left 4 Dead, firma wydała kilka wszystkich czasów hitów. A teraz możesz sprawdzić jedną z najbardziej imponujących i przełomowych gier z tej kolekcji, Half-Life, za darmo.

Zwykle, aby zagrać w tę grę na Steam, musisz wyłożyć 9,99 USD. To nie jest ogromna cena, biorąc pod uwagę, że to jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały, ale oczywiście lepiej, gdy jest darmowa. Dlaczego więc Valve udostępniło tę grę z 1998 roku za darmo? Dzieje się to z okazji nowej aktualizacji z okazji 25. rocznicy gry, która zostanie wydana obok nowego dokumentu o niej. Poprzednia wersja gry została zarchiwizowana w gałęzi beta, a ta nowa 25. rocznicowa wersja ma być definitywną i standardową wersją gry na przyszłość.

Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem, co wnosi nowa aktualizacja, możesz znaleźć notatki dotyczące tej aktualizacji tutaj. Należy zauważyć, że aktualizacja dodaje nową zawartość, w tym nowe mapy wieloosobowe, a także aktualizuje grafikę. Zawartość Half-Life Uplink jest również teraz zestawiona razem z grą w tej aktualizacji.

Niestety, jeśli chcesz zagrać w jakiekolwiek następne części Half-Life, będziesz musiał zapłacić. Dobra wiadomość jest taka, że są one wszystkie przecenione, a w przypadku klasycznych części serii, są one przecenione za marne 0,99 USD. Tak jak w przypadku powyższej oferty, te promocje są dostępne tylko przez ograniczony czas, a konkretnie do 21 listopada.

Źródło : www.bing.com