Valve udostępnia jedną z najlepszych gier za darmo na Steam

Half-Life: jedna z najlepszych gier Steam jest teraz darmowa do 20 listopada

Valve udostępniło jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały, do ściągnięcia za darmo na platformie Steam. Po pobraniu gry należy ją zachować, ale musisz działać przed 20 listopada, ponieważ po tej dacie gra powróci do swojej normalnej ceny. I zanim zapytasz, tak, wspiera Steam Deck. Nie tylko wspiera Steam Deck, ale Valve „zweryfikowało” grę na Steam Deck, co oznacza, że zapewniło, że działa ona tak, jak powinna, na przenośnej konsoli. I to wcale nie jest niespodzianką, biorąc pod uwagę, że gra pochodzi od samego Valve.

Valve nie wytwarza już gier w takim tempie jak kiedyś, ale gdy tworzyło gry, były to niektóre z największych produkcji w historii. Między seriami takimi jak Half-Life, Portal, Counter-Strike, Dota i Left 4 Dead, wydało kilka wszechczasów. A teraz możesz sprawdzić jedną z najbardziej imponujących i przełomowych gier z tej kolekcji, Half-Life, za darmo.

Zwykle, aby grać w tę grę na Steam, musisz wyłożyć 9,99 dolarów. Nie jest to ogromna cena, biorąc pod uwagę, że to jedna z najlepszych gier w historii, ale oczywiście za darmo jest lepiej. Dlaczego Valve udostępniło grę z 1998 roku za darmo? Chodzi o to, żeby zbiegło się to z nową aktualizacją z okazji 25. rocznicy wydania gry, która zostanie wydana wraz z nowym dokumentem o niej. Poprzednia wersja gry została zarchiwizowana na gałęzi beta, a ta nowa 25. rocznicowa wersja ma być definitywną i standardową wersją gry na przyszłość.

Aktualizacja Half-Life

Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem, co nowa aktualizacja wnosi, możesz znaleźć jej notatki tutaj. Co jest najbardziej znaczące, aktualizacja dodaje nową zawartość, w tym nowe mapy wieloosobowe, a także aktualizuje grafikę. Zawartość Half-Life Uplink jest teraz także dołączona do gry w tej aktualizacji.

Niestety, jeśli chcesz zagrać w jakąkolwiek z następnych części Half-Life, będziesz musiał zapłacić. Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie one są przecenione, a w przypadku klasycznych części serii, są przecenione nawet o grosze, 0,99 dolarów. Podobnie jak wyżej wspomniana oferta, te promocje są dostępne tylko przez ograniczony czas, konkretnie do 21 listopada.

Źródło : www.bing.com