Valve udostępnia jedną z najlepszych gier za darmo na Steam

Half-Life – jedna z najlepszych gier na platformie Steam jest teraz darmowa do 20 listopada

Valve udostępniło jedną z najlepszych gier wszech czasów w 100% za darmo do pobrania na platformie Steam. Gra, raz pobrana, staje się twoja na zawsze, ale musisz działać przed 20 listopada, gdyż po tej dacie gra powróci do swojej normalnej ceny. I zanim zapytasz, tak obsługuje ona Steam Deck. Nie tylko to, Valve „zweryfikował” grę na Steam Deck, co oznacza, że upewnił się, że działa tak, jak powinna na przenośnej maszynie. I nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że grą w tej kwestii jest Valve sam.

O ile Valve nie wytwarza gier w takim tempie, jak kiedyś, kiedy to było, robił niektóre z najlepszych gier wszech czasów. Między takimi seriami jak Half-Life, Portal, Counter-Strike, Dota i Left 4 Dead, dostarczył kilka niesamowitych tytułów przez lata. Teraz możesz sprawdzić jedną z najbardziej imponujących i przełomowych gier z tej kolekcji, Half-Life, za darmo.

Zazwyczaj, aby zagrać w tę grę na platformie Steam, musisz wyłożyć 9,99 dolarów. Nie jest to ogromna cena, biorąc pod uwagę, że jest to jedna z najlepszych gier wszech czasów, ale oczywiście darmo jest lepiej. Dlaczego Valve udostępniło grę z 1998 roku za darmo? Ma to związek z nową aktualizacją z okazji 25. rocznicy wydania gry, którą równocześnie wypuszczono z nowym dokumentem o niej. Poprzednia wersja gry została zarchiwizowana w gałęzi beta, a ta nowa wersja 25. rocznicy ma być decydującą i standardową wersją gry na przyszłość.

Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem, co nowa aktualizacja wnosi, możesz znaleźć notatki o łatce tutaj. Należy zauważyć, że w ramach aktualizacji dodano nową zawartość, w tym nowe mapy wieloosobowe, a także uaktualniono grafikę. Zawartość Half-Life Uplink jest teraz również pakowana razem z grą w tej aktualizacji.

Niestety, jeśli chcesz zagrać w któreś z następnych części Half-Life, będziesz musiał zapłacić. Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie są teraz w promocji, a w przypadku klasycznych części serii, są w sprzedaży za marne 0,99 dolara. Tak jak w przypadku powyższej oferty, te promocje są dostępne tylko przez ograniczony czas, a konkretnie do 21 listopada.

Źródło : www.bing.com