Valve udostępnia jedną z najlepszych gier za darmo na Steam

Half-Life – jedna z najlepszych gier na Steam jest teraz za darmo!

Znana firma Valve udostępniła jedną z najlepszych gier zupełnie za darmo do pobrania na Steam. Gra jest dostępna za darmo do 20 listopada, po tym terminie będzie ponownie płatna. Co więcej, jest ona w pełni kompatybilna ze Steam Deckiem, a sama firma Valve potwierdziła, że gra działa poprawnie na tej przenośnej konsoli.

Niesamowita oferta

Valve udostępniło grę Half-Life, która normalnie kosztuje 9,99 dolarów, zupełnie za darmo. Jest to niepowtarzalna okazja, aby zdobyć jedną z najlepszych gier w historii zupełnie za darmo. Co więcej, firma zrobiła to w związku z 25. rocznicą premiery gry, wraz z nowym dokumentem poświęconym tej produkcji. Aktualizacja wprowadza nową zawartość, w tym mapy wieloosobowe, oraz poprawia grafikę. Dotychczasowa wersja gry jest archiwizowana jako wersja beta, a nowa, z okazji jubileuszu, będzie oficjalną i standardową wersją gry w przyszłości.

Jeśli jesteś ciekaw/a, co nowa aktualizacja wnosi, zawsze możesz zapoznać się ze szczegółami tutaj. Niestety, jeśli chcesz zagrać w kolejne części gry, będziesz musiał/musiała zapłacić. Jednakże, do 21 listopada wszystkie części serii są w przecenie, niektóre nawet za niewiarygodne 0,99 dolarów. Warto skorzystać z tej okazji, ponieważ oferta jest tylko tymczasowa.

Źródło : www.bing.com