Valve udostępnia jedną z najlepszych gier za darmo na Steam

Half-Life: jedna z najlepszych gier na Steam jest teraz za darmo do 20 listopada

Valve udostępnił jedną z najlepszych gier w historii do darmowego pobrania na platformie Steam. Po pobraniu, gra należy do Ciebie, ale musisz działać przed 20 listopada, ponieważ po tej dacie gra w normalnej cenie.

Jej wsparcie dla Steam Deck zostało potwierdzone, co oznacza, że Valve zapewniło, że gra działa tak, jak powinna na przenośnej konsoli. To żadne zaskoczenie, biorąc pod uwagę, że gra pochodzi od samego Valve.

Mimo że Valve nie wydaje gier tak często jak kiedyś, kiedy to robił, tworzył niektóre z najlepszych gier wszech czasów. Teraz możesz sprawdzić jedną z najbardziej imponujących i przełomowych gier z tej kolekcji – Half-Life, za darmo.

Aktualizacja z okazji 25 rocznicy gry Half-Life

Normalnie za grę na Steam musiałbyś zapłacić 9,99 dolarów. Nie jest to duża cena biorąc pod uwagę, że to jedna z najlepszych gier wszech czasów, ale jak wiadomo – za darmo zawsze lepiej.

Wydanie gry za darmo zbiega się z nową aktualizacją z okazji 25. rocznicy gry oraz nowym dokumentem na jej temat. Wcześniejsza wersja gry została zarchiwizowana w wersji beta, a ta nowa 25. rocznicowa wersja ma być ostateczną i standardową wersją gry na przyszłość.

Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem, co nowa aktualizacja wnosi, znajdziesz notatki na temat poprawek tutaj. Warto zauważyć, że aktualizacja dodaje nowe treści, w tym nowe mapy multiplayer oraz uaktualnia grafikę. Zawartość Half-Life Uplink jest teraz również dostarczana w komplecie z grą wraz z tą aktualizacją.

Pozostałe gry z serii w przecenie

Niestety, jeśli chcesz zagrać w kolejne części Half-Life, będziesz musiał zapłacić. Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie te gry są teraz w przecenie, a w przypadku klasycznych części serii, są obecnie dostępne za marne 0,99 dolarów.

Jak w przypadku darmowej gry, te oferty są dostępne tylko przez ograniczony czas, a konkretniej do 21 listopada.

Źródło : www.bing.com