Valve rzekomo wysyła serpentyny, aby potajemnie przetestować Counter-Strike 2


Wycieki Counter-Strike 2 nabierają rozpędu, ponieważ plotki sugerują, że Valve wysyła znaczące serpentyny do Seattle w celu przetestowania nowej gry.

Counter-Strike 2 to nowa rozmowa w mieście. Krąży tyle plotek, że trudno w cokolwiek uwierzyć. Wszystko, co możemy zrobić, to zbierać wskazówki i dodawać dwa do dwóch. Właśnie to robią obecnie gracze CSGO. Teraz zaangażowani fani zauważyli, że znani streamerzy CSGO są niesamowicie cicho na temat plotek, co jest ciekawe. Nie tylko to — tweety Alexandre’a „Gaulesa” Borby Chiquety wskazują na coś wielkiego.

Gaules to największy streamer CSGO. Jest jednym z najpopularniejszych nazwisk na Twitchu, z 3,8 milionami subskrybentów. Tak więc gracze spodziewali się, że Valve może zdradzić mu wielki sekret, jakim jest Counter-Strike 2. Ich podejrzenia potwierdziły się, gdy Gaules opublikował informację o swojej 17-godzinnej podróży do USA.

Później zasugerował również podróż do Seattle, wysyłając fale uderzeniowe w całej społeczności. Podpis brzmiał: „Nagle poczułem tęsknotę… Czy ktoś był w Seattle? To fajne miejsce.

Entuzjazm fanów sięgał zenitu, aż niektórzy doszli do wniosku, że po prostu używa grafiki Google. Mimo to niektórzy rozszyfrowali, że prawdopodobnie planuje podróżować lub sugeruje grę Counter-Strike 2. Ale nadal trudno stwierdzić, czy trolluje, czy mówi poważnie.

Jednak plotki o innych streamerach i zawodowcach cs podróżujących do Seattle, aby przetestować Counter-Strike 2, są również obfite. Na tym etapie wszystko jest możliwe. Według doniesień Counter-Strike 2 jest tuż za rogiem, więc nie jest całkiem szalone wierzyć, że rozpoczęły się testy alfa. Standardem dla programistów jest, aby znani streamerzy wypróbowali grę, zanim zostanie uruchomiona.

Jeśli już, Valve jest w tym bardzo tajemniczy. Tak czy inaczej, gracze dowiedzą się więcej o Counter-Strike 2 już wkrótce, jeśli faktycznie pojawi się już 1 kwietnia. Na razie oddani gracze spędzają każdą noc z otwartymi oczami, czekając na wielkie wieści o Source 2!Źródło : https://win.gg/news/valve-allegedly-flying-streamers-in-secret-to-test-counter-strike-2/