Valve rozpala nowe plotki o grach ze znakiem towarowym: NEON PRIME


Opublikowany: 2022-10-14T10:23:47

Zaktualizowano: 2022-10-14T10:24:06

Valve, firma stojąca za Steam i klasycznymi grami, takimi jak Half-Life, Dota i Counter-Strike, nie ma zwyczaju wypuszczać wielu nowych gier, ale nowy znak towarowy wywołał pogłoski o nowej wersji na horyzoncie.

Pomimo tego, że Valve nie jest typem dewelopera, który co roku wypuszcza nowe wydania, mimo że ma na swoim koncie klasyki w dobrej wierze. Ich ostatnią premierą AAA był Half-Life: Alyx, wydany wyłącznie jako doświadczenie VR w marcu 2020 roku.

Wraz z sukcesem platformy Steam i niesłabnącą popularnością Dota2 i CS:GO, Valve jest w godnej pozazdroszczenia pozycji, że nie musi wypuszczać zupełnie nowych gier, aby utrzymać przychody. Często jednak zapewniają fanów, że opracowują nowe Gry.

Jednak nowe zgłoszenie znaku towarowego Valve, zgłoszone w kategorii oprogramowania do gier komputerowych, wywołało spekulacje, że nowa wersja może być w zasięgu ręki.

Znaki towarowe zaworu NEON PRIME

10 października 2022 r. firma Valve złożyła wniosek o znak towarowy „NEON PRIME”, stylizowany na wszystkie czapki. Jest składany w następujących kategoriach: „Oprogramowanie gier komputerowych, oprogramowanie gier elektronicznych, oprogramowanie gier wideo, programy gier komputerowych do pobrania z Internetu”.

Na tym etapie warto zauważyć, że zgłoszenie znaku towarowego wciąż czeka na rozpatrzenie i nie zostało jeszcze rozpatrzone.

Ale po tym, jak został zauważony przez „Gabe Follower” na Twitterze, nic dziwnego, że uruchomił młyn plotek.

Jeśli nie jest to zupełnie nowa gra, są też inne możliwości. Gracze CS:GO rozpoznają słowo „prime” jako dobieranie graczy Prime – płatna wersja CS, która zapewnia dostęp do takich rzeczy, jak rangi umiejętności i spadki w grze.

Inni spekulowali również, że może to być oprogramowanie towarzyszące grze, na przykład system zapobiegający oszustwom.

Faktem jest, że na razie tak naprawdę nie mamy pojęcia, za co dokładnie może być ten znak towarowy, tylko że odnosi się on do pewnego rodzaju oprogramowania do gier.

Niezliczone znaki towarowe są również zgłaszane i przyznawane, a następnie nigdy nawet nie używane, więc chociaż fajnie jest spekulować, dobrze byłoby nie mieć zbyt wielkich nadziei na nowe, pełnoprawne wydanie Valve.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=634d27a54a4d426ca28a424e190fd3f5&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fgaming%2Fvalve-ignites-new-game-rumors-with-trademark-neon-prime-1958201%2F&c=12791231981610947122&mkt=fr-fr