Valve rozdaje za darmo więcej talii Steam


Valve stworzyło wiele legendarnych gier i serii na przestrzeni lat, w tym Pół życia, Portal, Kontratak, Dotai jaeft 4 Nie żyje. Jest najbardziej znany ze swojego cyfrowego sklepu PC Steam, a teraz także Steam Deck, to przenośny, podręczny komputer, który przenosi gry Steam w podróży. Jak być może wiesz, maszyna jest nie tylko droga, ale nawet jeśli dostaniesz na nią zamówienie, może minąć trochę czasu, zanim zostanie zrealizowane. To powiedziawszy, jeśli nie masz pieniędzy na Steam Deck, cóż, jest dobra wiadomość: Valve rozdaje kilka jednostek za darmo.

Jeśli coś z tego brzmi znajomo, to dlatego, że Valve rozdało metryczną tonę talii Steam podczas The Game Awards na początku tego miesiąca. Według Valve, zespół był „zszokowany przytłaczającą reakcją” na to rozdanie, że „zdecydował się rozdać kolejną rundę Steam Deck. Mówiąc dokładniej, rozdaje 171 jednostek maszyny.

Jaki jest haczyk? Cóż, nie ma żadnego, ale 171 szczęśliwych nazwisk jest pobieranych od rejestrujących The Game Awards. Innymi słowy, jeśli przegapiłeś jedną z nich podczas The Game Awards, to jest Twoja druga szansa. Tymczasem, jeśli przegapiłeś pierwszą rozdanie, nie masz szczęścia.

Skąd wiesz, czy wygrałeś? Cóż, Valve mówi, że poinformuje zwycięzców pocztą elektroniczną. Więc po prostu spamuj tym przyciskiem odświeżania, dopóki się nie pojawi lub nie stracisz nadziei na ludzkość.

W chwili publikacji nie jest jasne, kiedy i jak szybko zostaną wyłonieni zwycięzcy. Jest całkiem możliwe, że w chwili, gdy to czytasz, wszystkie jednostki zostały rozdane. I znowu, jeśli nigdy się nie zarejestrowałeś, nigdy nie będziesz startować.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich gier — w tym nie tylko najnowsze wiadomości i oferty, ale także wszystkie najnowsze plotki, przecieki i spekulacje — kliknij tutaj. W ostatnich i powiązanych wiadomościach najlepiej sprzedająca się gra na Steamie trafiła do sprzedaży na ograniczony czas przed świętami Bożego Narodzenia.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63a470f3555746b588730e7d098a4448&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fsteam-deck-valve-free%2F&c=3661966695275574378&mkt=fr-fr