Valve publikuje olbrzymią łatkę do Counter-Strike 2 i to nawet przed premierą.

Valve wypuszcza patch do Counter-Strike 2 bez wprowadzania gry
Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej aktualizacji!

Valve stara się wdrożyć nowy patch do Counter-Strike 2

Valve może nie być znane z utrzymywania i rozwijania gier, ale tym razem wygląda na to, że są na dobrej drodze. Chociaż nie jesteśmy pewni, czy jest to dobre rozwiązanie czy też nie, ekipa programistów już wprowadza patcha dla Counter-Strike 2. Patch jest skierowany do szczęśliwców, którzy mają dostęp do beta wersji gry.

Chociaż gra ma premierę w późniejszym terminie, w bezpośredniej toczącej się debacie na temat opóźnień, jest to świetna wiadomość, że deweloperzy są aktywni i starają się uporać z problemami przed premierą. Jest to dość zaskakujące, biorąc pod uwagę, że beta powinna służyć do testowania gry i wyłapywania błędów. Jednak dobrze, że ekipa Counter-Strike decyduje się na patchowanie samej bety, aby skupić się na innych potencjalnych błędach.

Co zawiera aktualizacja Counter-Strike 2?

Aktualizacja wprowadza wiele poprawek i nowości dla graczy korzystających z wersji beta. Teraz będą mogli indywidualnie dostosowywać głośność mikrofonu graczy. Ponadto, rozwiązane zostały problemy z animowanymi avatarami, a wprowadzono także kilka zmian w balansie broni i przedmiotów. Pełne notatki z patcha można znaleźć na platformie Steam.

Warto jednak zwrócić uwagę na to, co dokładnie zostało naprawione, bez względu na to, czy grasz w betę czy nie. Co najważniejsze, Valve w końcu zaczyna zwracać uwagę na swoje gry i miejmy nadzieję, że nie zostawi Counter-Strike 2 w takiej samej sytuacji, jak to miało miejsce z CS:GO.

Źródło : www.ggrecon.com