Valve położy dywan dla nadchodzącego odnowionego pokładu Stream


Doświadczenie w grach zależy wyłącznie od autentyczności i biegłości systemu. Konsole określają jakość dostarczania gier do użytkownika. A to, co nadejdzie dalej, może być potencjalnym przełomem w branży gier wideo.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

25 lutego 2022 r. branża powitała przenośną konsolę o nazwie Steam Deck. Valve to firma, która wprowadziła go na świat. Ma podwójną biegłość w graniu jako urządzenie podręczne lub na monitorze przez połączenie. Co zaskakujące, firma ma coś więcej do zaoferowania graczom wideo.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Valve planuje nowe rozwiązania w przyszłości

Twórcy gier zawsze są zachwyceni dostarczaniem publiczności najlepszych instrumentów. Co więcej, wraz z postępem technologicznym, odbiorcy gier oczekują, że odkryją nową wersję gier. Podobnie Valve jasno określiło swoje zamiary dotyczące nadchodzących zmian w Steam Deck.

Broszura wydana na Steamie zawiera cenne informacje dotyczące planów Valve dotyczących przenośnej konsoli. Broszura obok nagłówka „Przyszłość: więcej Steam Decks, więcej SteamOS” mówi: „SteamOS będzie nadal ewoluował, w tym nowe funkcje i ulepszenia kompatybilności gier za pośrednictwem „Proton”.” Co więcej, powiedział: „Valve będzie wspierać Steam Deck i SteamOS w dającej się przewidzieć przyszłości.”

The „linia produktów wielopokoleniowych” ma na celu poznanie potencjalnych zmian od społeczności Steam. Przede wszystkim chce, aby nadchodzące projekty były jeszcze bardziej „otwarty i zdolny niż pierwsza wersja Steam Deck”. Najwyraźniej przyszłość może przynieść duże zmiany w celu ulepszenia przenośnej konsoli i społeczności.

Ponadto zebrano GamesRadar Informacja od ich kolegów z gry na PC, która byłaby wisienką na torcie. Wyraźnie potwierdzili od Valve, że istnieje możliwość „Deck 2, Deck Pro lub Deck Ultra, lub cokolwiek innego, zaledwie kilka miesięcy po pierwszym uruchomieniu urządzenia”.

Czego więcej można się nauczyć z tej broszury?

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Broszura zawiera przede wszystkim wprowadzenie do modelu przenośnej konsoli. Odzwierciedla to cechy interfejsu przyjaznego kontrolerowi i fakt, że może również tworzyć gry. Wprost opisuje zapisy Steam Cloud, które pozwalają: „rozpocznij sesję gry na komputerze i przejdź do swojego Steam Deck, aby zakończyć ją na kanapie”.

Co najważniejsze, informuje, że Valve będzie współpracować z Komodo. Celem współpracy byłoby przeniesienie Steam Decka do wielu części Azji. Co więcej, Valve opracowało gry takie jak Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), Team Fortress i Dota. Dlatego Valve nie pozostawia żadnej strony nieodwróconej, aby Steam Deck był dostępny i sprawny.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany poniżej tej reklamy

Z każdą konsolą na rynku wrażenia z gier zwiększają się dla społeczności. Czego oczekujesz od przyszłego Steam Decku? Zapraszam do powiedzenia nam w komentarzach.

OBEJRZYJ TĘ OPOWIEŚĆ: Od Playstation po Nintendo Ranking najlepiej sprzedających się konsol do gier wideo wszech czasów

Źródło : https://www.essentiallysports.com/esports-news-valve-to-lay-down-the-carpet-for-an-upcoming-revamped-stream-deck/