Valve planuje wydać spin-off Dota 2


Valve może być najbardziej znany z platformy Steam, ale był twórcą wielu ogromnych gier, w tym Half-Life, Counter Strike i Dota. Wygląda na to, że wkrótce do ich listy zostanie dodana nowa gra, Neon Prime. Jest to tytuł, który jest obecnie w fazie rozwoju w Valve i właśnie pojawiły się nowe informacje na temat projektu, co może sprawić, że będzie to obowiązkowa gra dla fanów e-sportu.

Wygląda na to, że tytuł rozgrywa się w świecie jednego z Zawórnajwiększy e-sport. Ta gra będzie swego rodzaju spin-offem, dającym graczom szansę poznania fabuły i świata stojącego za Dotą. Tyle wiemy o grze do tej pory.

Wygląda na to, że Neon Prime będzie pierwszym wydaniem Valve jako gra od dłuższego czasu. Co ciekawsze, gra wygląda na to, że będzie to pierwsze wydanie Dota od czasów Underlords. Valve Software jest obecnie w produkcji, a dotychczasowe informacje wskazują, że jest to gra Dota! Z rodzaju.

Będzie to gra w stylu science fiction osadzona w świecie Dota, a nie bezpośrednia kontynuacja. Spekulacje na temat Neon Prime i tego, co się zaczęło, gdy Valve zaczęło rejestrować znaki towarowe. Zarejestrowali tytuł tej gry, ujawniając światu Neon Prime i wzniecając mnóstwo spekulacji. Na początku niektórzy myśleli, że może to być bardzo wyczekiwana kontynuacja Half-Life lub zupełnie nowe IP od Valve.

100% bonus od depozytu do 200 $

Obowiązują OWH

Według niektórych źródeł w grze, będzie to konkretnie zagłębienie się w historię Doty. Wraz z projektami takimi jak anime Dota, powinno to zapewnić większą eksplorację świata gry. To obszar, o którym gracze chcą dowiedzieć się więcej. Neon Prime powinien dać graczom głębszy wygląd.

O czym jest Neon Prime?
Obecnie brakuje ogólnych informacji na temat Neon Prime, a Valve trzyma projekt mocno pod czapką na tym wczesnym etapie rozwoju. Gra ma polegać na eksplorowaniu wymiarów i elementów z fabuły gry. Wejdzie do Continuum lub Ultorii lub zupełnie nowych lokacji z historią.

Wiemy trochę o grze. Tytuł jest opracowywany przez Lodowa Żaba, niegdyś główny programista obu tytułów Dota. To daje mu dobry rodowód do kierowania tą najnowszą grą w świecie Dota. Inną główną informacją o tej grze jest to, że nie jest to FPS! Może to być ulgą dla niektórych fanów Dota, którzy obawiają się, że spin-off strzelanki będzie kolejnym dodatkiem do serii.

Ta najnowsza gra dołącza do Half Life: Citadel, kolejnego niepowiązanego projektu, który jest obecnie w fazie rozwoju. Wygląda na to, że Valve zagłębia się w wiele swoich znanych franczyz.

Informacje o Neon Prime pochodzą z dość znaczącego źródła dla Valve. Wyprodukował zaawansowane informacje o innych tytułach, takich jak Half-Life Alyx w przeszłości na długo przed ogłoszeniem gry.

Jeśli chodzi o to, kiedy możemy spodziewać się więcej o Neon Prime, może to chwilę potrwać. Jak na razie gra może być dość wcześnie w fazie rozwoju. Fani będą musieli uważać i zobaczyć, co stanie się z tytułem i czy wkrótce zostanie on oficjalnie ujawniony. Jest bardzo prawdopodobne, że Neon Prime stanie się tytułem e-sportowym, podobnie jak Dota 2. Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem Dota 2, zrób koniecznie sprawdź naszą stronę z zakładami, na której znajdziesz najlepsze oferty i dostępne promocje!

Źródło : https://esportsjunkie.com/2022/11/01/valve-is-planning-to-release-dota-2-spin-off-game