Valve na tropie – wyciekło gameplay z nadchodzącej gry Deadlock

Wartość, firma stojąca za popularnym sklepem z grami na komputery PC – Steam, przygotowuje się do premiery strzelanki bohaterów. Niestety, przed oficjalnym ogłoszeniem gry, obrazy związane z tym tytułem wyciekły do internetu. Aby sytuacja nie była wystarczająco szkodliwa, teraz firma musi zmagać się z przeciekami z filmów z rozgrywką, które obiegają cały Internet.

Zapowiedź nowej gry od Valve

Największym źródłem dochodów Valve jest Steam, ale firma jest również wydawcą takich serii jak Counter-Strike, Portal, Team Fortress oraz Dota 2. Ich nadchodząca gra, znana jako Deadlock, rzekomo jest tytułem strzelanki bohaterów, a to już drugi przeciek z rozgrywką, ponieważ pierwszy przeciek sugerował, że nadchodzący tytuł czerpie inspirację z Dota 2.

Szczegóły przecieku

Na przeciekach w serwisie Reddit można zobaczyć różne fragmenty klipów, zwykle kilka sekund długości, podczas gdy niektóre trwają kilka minut. Nowy przeciek przedstawia interfejs sklepu z grą Deadlock, poprzez który gracze będą prawdopodobnie zakupować ulepszenia.

Zgodnie z przeciekiem, gracze zdobywają walutę o nazwie Souls, kradnąc ją od wrogich graczy, co jest możliwe tylko przez krótki czas po eliminacji przeciwnika. Gracze mogą użyć Souls do poprawy umiejętności postaci i zakupu tymczasowych wzmocnień w dowolnym z tych sklepów, rozmieszczonych na mapie. Oprócz umiejętności, dostępne są również ulepszenia takie jak większa pojemność amunicji i zwiększona wytrzymałość.

Dalsze informacje

Niektóre przecieki wideo zawierają komentarz głosowy, który wyjaśnia mechanikę gry, co może wskazywać na obecność komentarza głosowego skupionego na samouczku, który ma pomóc nowym graczom zapoznać się z tytułem.

Jak wspomniano wcześniej, Valve nie ogłosiło oficjalnie tytułu, więc pozostaje zobaczyć, jak firma zamierza poradzić sobie z tymi przeciekami. Zaskakujące jest, że ogromna ilość wyciekłych filmów z rozgrywką pozostaje nadal dostępna na Reddicie i nie została jeszcze usunięta.

Źródło : www.bing.com