Valve: Counter-Strike 2 premiera niebawem

Valve świętuje obecnie 20. rocznicę Steama w jedyny sposób, jaki zna Valve: ogromne zniżki na wszystkie jego gry i złe żarty. Studio opublikowało ciekawą kronikę zapełnioną ciekawostkami na temat platformy, która zaczyna się od kłótni samego siebie o to, jaką pierwszą grę firm trzecich wydano na Steamie (Określenie kodu: Gordon, najwyraźniej, chociaż jako że aktualnie została zniesiona, Rag Doll Kung Fu również otrzymuje wzmiankę), a kończy się najmniejszym kawałkiem informacji o największej premierze Valve w tym roku.

Counter-Strike 2 – kolejny hit od Valve

Na początku 2023 roku społeczność Counter-Strike została zachwycona po różnych twierdzeniach od data minerów, graczy i dziennikarzy, że nadchodzi coś wielkiego. I rzeczywiście, Valve ogłosiło Counter-Strike 2, bezpośrednią kontynuację Counter-Strike: Global Offensive, która będzie darmowa i zachowa wszystkie kosmetyki graczy. Od tej pory była dostępna w ograniczonej wersji beta, która początkowo była dość ograniczona, z małym odsetkiem graczy CS:GO, którzy mogli dołączyć, a Valve twierdził, że gra zostanie wydana „latem”. Kilka tygodni temu wrota zostały otwarte dla praktycznie wszystkich, co sprawiło, że moje Spider-zmysły zaczęły dzwonić. Na końcu wpisu z okazji 20. rocznicy Steama Valve mówi, że nadchodzi „wkrótce”: „Rok jeszcze się nie skończył, ale do tej pory wydaliśmy ogromną aktualizację klienta Steam, Counter-Strike 2 wszedł w fazę beta (i już niedługo się pojawi), a teraz na Steam Deck można już grać lub weryfikować ponad 11 000 tytułów.”

Counter-Strike 2 – zmiany na lepsze

Counter-Strike 2 to nieco dziwna kontynuacja, ponieważ celem wydaje się być praktycznie odtworzenie Counter-Strike: Global Offensive, ale w lepszej wersji. Wszystko jest takie samo, ale wszystko poddawane jest odświeżeniu. Nadal będziesz korzystać z granatów dymnych, na przykład, ale teraz ich użyteczność zostaje całkowicie zmieniona dzięki nowej zaawansowanej fizyce dymu od Valve, która pozwala graczom na wystrzelenie tymczasowych przerw w celu zwiększenia widoczności. Istnieje również odświeżony system matchmakingu i rankingów. Gra zaciąga dobre pomysły od konkurencji. Jeśli jeszcze nie jesteś fanem Counter-Strike, możesz się zastanawiać o co cały ten szum. Ale jeśli tak jak ja, jesteś fanem Counter-Strike, to wydaje się, że to gra marzeń i nie mogę się jej doczekać, niezależnie od tego, jak długo trzeba jeszcze czekać wg czasu Valve.”

Źródło : www.bing.com