VALORANT: Liczba graczy wrzesień 2022


VALORANT jest obecnie jedną z najgorętszych strzelanek taktycznych na rynku, z ogromną liczbą graczy, którzy ją tworzą. Łącząc to, co najlepsze z obu światów CS:GO i Overwatch, stanowi idealne połączenie precyzyjnej rozgrywki taktycznej ze świetną opowieścią dla każdego agenta. Wydanie w 2020 roku z dużym uznaniem, VALORANT zdobył już serca i myszy wielu graczy. Teraz 2 lata później VALORANT nadal utrzymuje się na wysokim poziomie z dużą liczbą graczy na całym świecie, podekscytowani tym, co Riot ma dla nich w przyszłości.

VALORANT: Miesięczna liczba graczy

Kliknij, aby powiększyć

Trudno powiedzieć, ile osób gra VALORANT, ponieważ Riot nie publikuje żadnych statystyk dotyczących bazy graczy, tak naprawdę nie ma żadnego rzeczywistego sposobu, aby w pełni potwierdzić dokładną liczbę. Według Activeplayer.io w ciągu ostatnich 30 dni grało około 22 milionów osób. VALORANT odnotował stały wzrost liczby graczy w ciągu swojego życia z około 17 milionami graczy pod koniec 2020 roku.

VALORANT: Dzienna liczba graczy

Pod względem dziennych graczy, VALORANT unosi się wokół znaku 2 milionów graczy, co pokazuje, jak zdrowa jest baza graczy. Ta statystyka stale rośnie od VALORANT premiera w 2020 roku, kiedy było to około 1,7 miliona.

VALORANT: Liczba graczy vs Overwatch i CS:GO

Pod względem populacji, według ActivePlayer.io, VALORANT jeszcze nie osiągnął absolutnej potworności Counter Strike globalna ofensywaktóry jest monolitem gatunku. Kontratak nadal ma uczciwą przewagę VALORANT, z około 33 milionami aktywnych graczy w ciągu ostatnich 30 dni i oscyluje wokół 2,2 miliona dziennych graczy. Oznacza to, że większość graczy wraca do CS co jakiś czas, ale nie graj tak często jak VALORANT gracze.

Obserwacja wypadł z łask jako jeden z najlepszych strzelców pokolenia. Z zaledwie 9 milionami aktywnych graczy i tylko 800 000 graczy dziennie. Łatwo to zobaczyć Obserwacja naprawdę stracił swój blask, który niegdyś uchwycił graczy w chaotycznej rozgrywce zespołowej.

Przyszłość VALORANT

VALORANT jest obecnie niezwykle popularną grą i na obecnym etapie będzie z czasem coraz bardziej popularna. Dzięki temu, że Riot stale udostępnia nowe mapy, agentów i linie skórek, łatwo zrozumieć, dlaczego gracze wracają do gry.

Możemy tylko czekać i zobaczyć, co się stanie VALORANTale w obecnej formie, ze zdrową bazą graczy i uzależniająco dobrą rozgrywką, ma przed sobą niesamowicie świetlaną przyszłość.

Aby uzyskać więcej przewodników VALORANT, czytaj dalej GGRecon.Źródło : https://www.ggrecon.com/guides/valorant-player-count/