Paladyni usunięci z Nintendo eShop – Szukasz sposobu na kontynuowanie zabawy?

Gracze na Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite i Nintendo Switch OLED mają złe wieści. Popularna gra wieloosobowa, Paladyni, została usunięta z Nintendo eShop, sklepu cyfrowego dla urządzeń Switch. Deweloper Evil Mojo Games i wydawca Hi-Rez Studios ogłosili w kwietniu, że gra zostanie zamknięta i usunięta z eShop 15 czerwca. Ostatnią aktualizacją jest Midnight Masquerade.

Wspomniany duet zaleca użytkownikom Switcha migrację na inną platformę, jeśli chcą kontynuować grę. Dostępne platformy to PC, PS4 i Xbox One, a także PS5 i Xbox Series X|S dzięki kompatybilności wstecznej.

„Tego wyboru nie dokonano łatwo ani bez obaw, jednak zdaliśmy sobie sprawę, że wydajność naszego portu Switch nie zależy od naszych lub standardów społeczności i nie byliśmy w stanie zapewnić wsparcia na poziomie, na jaki zasługuje nasza społeczność. Ta zmiana pozwala nam lepiej skupić się na innych platformach, na których działa Paladins, a także mieć większą elastyczność w dostarczaniu aktualizacji graczom” – czytamy w oświadczeniu.

Nie jest jasne, ilu graczy było aktywnych na Nintendo Switch, ale od 2020 roku gra przyciągnęła ponad 45 milionów graczy. To powiedziawszy, w świecie, w którym jest tak wiele innych aktywnych gier wieloosobowych na żywo, nie jest jasne, ilu utknęło w strzelance bohatera z 2018 roku.

Paladyni była darmową grą, ale teraz gracze muszą szukać innego sposobu na kontynuowanie zabawy. To zaboli wielu, ale ostatecznie może to pomóc w ulepszaniu i zapewnianiu wszystkim graczom dobrej jakości wrażeń.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=648d8b2d1f3449528f6d06ebb947cceb&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fnintendo-switch-lite-oled-eshop-game-paladins%2F&c=9522120882157740076&mkt=fr-fr.