Użyj tej mapy CS2 aim do rozgrzewki i popraw swoje umiejętności

Stań się najlepszą wersją siebie w CS2. Z nadejściem Counter-Strike 2 gracze poszukują najlepszych sposobów na rozgrzewkę i poprawę swojej gry. Jednym z takich sposobów jest aktualna mapa celnościowa CS2 od Refrag.gg. Firma Refrag.gg skupia się na pomocy graczom w rozwijaniu umiejętności mechanicznych za pomocą różnych narzędzi, w tym map i rutyn treningowych.

Rozgrzej się i popraw swą grę dzięki nowej mapie celnościowej CS2! Aktualnie, podczas Testu Ograniczonego, fani muszą pobrać mapę poprzez serwer Discord firmy Refrag i przenieść plik .vpk do folderu z mapami Counter-Strike Global Offensive.

Aby dołączyć do serwera Discord, wystarczy kliknąć na powyższy link i przejść do kanału #cs2warmup-map. Tam znajdziesz instrukcje oraz plik, który musisz pobrać, aby uzyskać dostęp do mapy.

Oto instrukcje dotyczące instalacji mapy:
1. Pobierz najnowszą wersję pliku mapy cs2warmup_refrag.vpk poniżej.
2. Przejdź do folderu z zainstalowaną grą CS2. Zazwyczaj jest to: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\game\csgo\maps
3. Skopiuj plik cs2warmup_refrag.vpk do folderu z mapami. (Jeśli nie widzisz innych plików .vpk, znaczy to, że jesteś w złym folderze!)
4. Zamknij grę, jeśli jest otwarta.
5. Dodaj +sv_cheats 1 do opcji uruchamiania gry lub/oprócz tego do pliku autoexec.cfg.
6. Otwórz grę i uruchom mapę poprzez konsolę używając komendy map cs2warmup_refrag.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, oto kilka sugestii, jak poradzić sobie z nimi:
– Jeśli nie widzisz mapy w rozwijanym menu w konsoli, znaczy to, że skopiowałeś ją do złego folderu.
– Jeśli nie możesz wybierać broni lub nieskończona amunicja nie działa, zrestartuj grę i upewnij się, że włączony jest cheat sv_cheats 1 przed uruchomieniem mapy.

Na mapie możesz ustawić boty w miejscu, przemieszczać je w lewo i prawo, lub wysłać na Ciebie w ataku, a także kontrolować inne ustawienia.

Po oficjalnym uruchomieniu gry, można spodziewać się dostępności wielu innych map, a dodatkowo Warsztat Steam będzie najlepszym miejscem, aby łatwo zdobywać mapy.
Do tego czasu, polecamy pobranie tej mapy, jeśli chcesz ją przetestować, popracować nad celnością i poprawić swoją grę.

WIĘCEJ: Jak dostać się do bety CS2 i uzyskać dostęp do Testu Ograniczonego CS2.

Źródło : www.oneesports.gg