Ultimate Battle zawiera na swojej platformie tytuły Asian Games Esports, które mają przyciągnąć więcej fanów e-sportu w Indiach


Wśród ośmiu tytułów e-sportowych, które będą częścią Asian Games, PUBG Mobile (wersja Asian Games), Arena of Valor i Dream Three Kingdoms (DTK) 2 to te, w których na razie nie ma jasności co do udziału Indii jako pierwsze dwa tytuły są obecnie zakazane w Indiach, podczas gdy DTK2 nie jest dostępny do grania w naszym kraju.

Pozostałe pięć tytułów, w których można zobaczyć udział indyjskich graczy i które są już dostępne na platformie UB, to:

FIFA (stworzona przez EA SPORTS),

Dota 2

League of Legends

HearthStone

Street Fighter V

Regularne turnieje będą hostowane na platformie UB, zapewniając optymalną szansę na odnoszenie sukcesów w grach zarówno zwykłym graczom, jak i profesjonalnym sportowcom e-sportowym. Będą również mieli system rankingowy w ramach zautomatyzowanej tablicy liderów opartej na występach każdego z graczy. Zwycięzcy otrzymają ekscytującą nagrodę pieniężną.

„Chcemy, aby platforma Ultimate Battle była miejscem treningowym i rywalizacyjnym każdego gracza. Mogą nie tylko trenować, ale także rywalizować z innymi graczami i profesjonalistami e-sportowymi, a także grać dla czystej radości i rozwijać gorliwą obserwację dla każdego z tytułów przed Mamy nadzieję, że UB może stać się najlepszą drogą dla wszystkich profesjonalistów i entuzjastów gier, którzy przychodzą na naszą platformę z łatwym dostępem i płynnym interfejsem, aby uczestniczyć i stawiać wyzwania, a także doskonalić swoje umiejętności i zwiększać liczbę obserwujących odpowiednie tytuły gier i tworzą odpowiednio większy ekosystem e-sportowy” – powiedział Tarun Gupta, założyciel Ultimate Battle.

W ostatnich latach, a zwłaszcza po pandemii, kiedy świat sportu przekształcił się w wirtualny, e-sport był największym zyskiem w tej domenie. Gry takie jak League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Call of Duty, Free Fire i Online Chess to tylko niektóre z gier konkurencyjnych, których popularność wzrosła w ciągu ostatnich 15 miesięcy.

Obecnie platforma UB ma 15 gier, w tym wszystkie popularne tytuły, a ich baza graczy liczy obecnie ponad 330 000, a liczba ta rośnie.

Dzięki blisko 54 000 aktywnych użytkowników miesięcznie gracze zyskują aktywną społeczność, z którą mogą wchodzić w interakcje i rywalizować ze sobą. Oprócz korzystania z platformy na oficjalnej stronie Ultimate Battle, gracze mogą również grać w turnieje, pobierając niedawno uruchomioną aplikację Ultimate Battle bezpośrednio ze strony internetowej.

Źródło: Informacja prasowaSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=78D7EC737246402AA1AC4076308DDA1C&url=https%3A%2F%2Fwww.mykhel.com%2Fmore-sports%2Fultimate-battle-includes-asian-games-esports-titles-on-its-platform-set-to-attract-more-esports-fans-177571.html&c=3387455891116638881&mkt=fr-fr