Only Friends wygrywają inauguracyjny turniej CS:GO Rush B AA Gaming

Only Friends triumfuje nad KingPins w inauguracyjnym turnieju CS:GO Rush B AA Gaming

E-sportowy dom produkcyjny AA Gaming zakończył pierwszy sezon swojej nowo uruchomionej gry Kontratak IP, Rush B. Ten turniej na zaproszenie CS GO zobaczył osiem najlepszych drużyn z całego kraju walczących o tytuł mistrza i udział w puli nagród.

Po emocjonującej rywalizacji, Only Friends wyłonili się jako mistrzowie turnieju po pokonaniu KingPins w finale. Obie drużyny dominowały przez cały turniej, ale tylko przyjaciele byli o krok do przodu. Drużyna z łatwością pokonała przeciwników w jednostronnym finale i zdobyła tytuł.

Serdeczne gratulacje dla Only Friends za tytuł w pierwszym w historii Rush B. Liczby oglądalności i reakcja na ten turniej wskazują na odrodzenie się Kontratak w kraju. Z niecierpliwością czekamy na powrót Rush B wraz z sezonem 2.

– Założyciel i dyrektor generalny AA Gaming, Akash Dhangar

Partnerzy turnieju

  • CS GO Gospodarzem Rush B był AA Gaming,
  • Glance był partnerem inteligentnego ekranu blokady,
  • SE Arena partnerem platformy,
  • Talk Esport był partnerem medialnym wydarzenia.

Turniej był niezwykle udany i był oznaką powolnego odrodzenia Kontratak w Indiach. Turniej odnotował ponad 1,6 miliona widzów i trzy miliony wyświetleń na wszystkich platformach. Dodatkowo Glance odnotował zdumiewające 100 milionów wyświetleń dzięki aktywacjom na ekranie blokady podczas turnieju.

Rush B i AAA Esports Series

Rush B to druga marka e-sportowa firmy z Pune po AAA Esports Series. AAA Esports Series odbyła się na początku tego roku w formacie otwartym dla wszystkich i puli nagród w wysokości Rs. 100 000. Zawierał najlepsze tytuły, takie jak Pokemon UNITE i Dota 2.

Źródło: https://www.animationxpress.com/games/only-friends-triumph-over-kingpins-in-aa-gamings-inaugural-csgo-rush-b-tournament/.