Twórcy CSGO przerywają ciszę i drażnią fanów wśród przecieków dotyczących Source 2


Opublikowany: 2023-03-16T00:14:20

Zaktualizowano: 2023-03-16T00:23:37

Twórcy CSGO przerwali milczenie na swój własny bezczelny sposób pośród morza przecieków i plotek dotyczących Source 2, drażniąc fanów możliwym wydaniem.

CSGO 2 było nakręcane do nieskończoności, aż do memów. Ale pomimo żartów, istnieje wiele dowodów na poparcie tego. Z wycieków nowych sterowników NVIDII, raportów Richarda Lewisa, a nawet dowodów na to, że pliki Source 2 zostały przesłane do przedpremierowej gałęzi gry, widzieliśmy wiele oznak zbliżającej się premiery.

Oczywiście CSGO 2 jest błędną nazwą, ponieważ jest to tylko port CSGO na silnik Source 2, a nie pełna kontynuacja.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Ale pomimo ogromnego szumu twórcy milczą na temat plotek i spekulacji. Tak jest jednak do tej pory, ponieważ w końcu przerwali ciszę radiową na temat plotek i przecieków.

Podczas trwającego obecnie sezonu 17 ESL Pro League komentatorzy i komentatorzy w wielu segmentach żartowali z zaciekłego polowania na CSGO 2. Nawet gracze tacy jak Karrigan grali razem z żartem.

A kiedy ESL napisało na Twitterze jeden ze swoich segmentów, wyśmiewając hype-train, konto CSGO na Twitterze odpowiedziało na tweet.

Odpowiedzieli prostym gifem reakcji Micahela Scotta z The Office. Oczywiście samo to wystarczyło, by stało się wirusowe i wysłało fanów w nadbieg. Pod każdym względem jest to pierwsza i jak dotąd jedyna oficjalna odpowiedź Valve na istnienie portu CSGO.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Otrzymali odpowiedzi od zespołów takich jak Heroiczny, DUŻYI SKAKAĆ żądając, aby zwolnili go teraz. I różne inne osobistości ze sceny CSGO, takie jak Karrigan, pralnie I ohnePixel ułożone na górze memów.

W rzeczywistości ten jeden komentarz zyskał więcej polubień, retweetów i komentarzy niż oryginalny tweet ESL, pokazując, jak bardzo fani CSGO są podekscytowani portem.

W chwili pisania tego tekstu nie było żadnych oficjalnych aktualizacji ujawniających port CSGO do Source 2. A jedynym tytułem Valve, który otrzymał leczenie, był Dota 2 w 2015 roku.

Źródło : https://www.dexerto.com/csgo/csgo-devs-break-silence-tease-fans-amid-source-2-leaks-2087587/